po terminietermin 2024-12-10 00:59
Przetarg nieograniczony na "Dostawę 2 samochodów operacyjnych typu pickup z zabudową wraz z wyposażeniem z podziałem na części"
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 684264-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-11-11
- Termin
- 2024-12-10 00:59
- Wartość
- 717 491 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PikapyPojazdy specjalnePojazdy służb ratowniczychUrządzenia sygnalizacyjneRadiotelefonyTablety graficzneGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)LatarkiJednostki prądotwórczeMasztyRutery siecioweAparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideo
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.