po terminietermin 2024-11-29 00:59
PRZETARG NIEOGRANICZONY PN/18DzOL/10/2024 NA DOSTAWY ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ SYSTEMÓW DO DIAGNOSTYKI MOLEKULARNEJ OPARTYCH NA TECHNOLOGII PCR CZASU RZECZYWISTEGO
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 684786-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-11-11
- Termin
- 2024-11-29 00:59
- Wartość
- 701 750 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweAnalizatory
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.