Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu „Młodzi przyszłością regionu!”
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W TORUNIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00630375
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00630375/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-03 14:37
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d1a0214-33f4-484e-9bf2-49204e418b3c
- Identyfikator
- 9561624085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630375 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu „Młodzi przyszłością regionu!”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W TORUNIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036589
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 11 lokal 13
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kujawsko-pomorska@ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kujawsko-pomorska-bip.ohp.pl/khp/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d1a0214-33f4-484e-9bf2-49204e418b3c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu „Młodzi przyszłością regionu!”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d1a0214-33f4-484e-9bf2-49204e418b3c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630375
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237031/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu "Młodzi przyszłością regionu!”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2. Zamówienie dotyczy realizacji projektu nr FEKP.08.02-IP.01-0001/23 „Młodzi przyszłością regionu!” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPWK.ADM.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 1Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 67000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 2Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 67000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 3Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 67000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 4Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 67000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 5Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 67000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 6Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.5.) Wartość części: 67000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jednocześnie z uwagi na fakt, że w częściach 1, 2, 3, 5 i 6 nie złożono żadnej oferty Zamawiający dokonał unieważnienia postępowania w tych częściach na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jednocześnie z uwagi na fakt, że w częściach 1, 2, 3, 5 i 6 nie złożono żadnej oferty Zamawiający dokonał unieważnienia postępowania w tych częściach na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jednocześnie z uwagi na fakt, że w częściach 1, 2, 3, 5 i 6 nie złożono żadnej oferty Zamawiający dokonał unieważnienia postępowania w tych częściach na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na fakt, że w części nr 4 wszystkie złożone oferty (jedna) podlegały odrzuceniu Zamawiający dokonał unieważnienia postępowania w części nr 4 na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jednocześnie z uwagi na fakt, że w częściach 1, 2, 3, 5 i 6 nie złożono żadnej oferty Zamawiający dokonał unieważnienia postępowania w tych częściach na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jednocześnie z uwagi na fakt, że w częściach 1, 2, 3, 5 i 6 nie złożono żadnej oferty Zamawiający dokonał unieważnienia postępowania w tych częściach na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |