Dostawa nawozów mineralnych do SDOO w Ciciborze Dużym oraz do Zakładów: ZDOO w Bezku (gm. Siedliszcze), ZDOO w Czesławicach (gm. Nałęczów) i ZDOO w Uhninie (gm. Dębowa Kłoda).

Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych, Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Ciciborze Dużym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00630567
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00630567/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-03 15:07
Lokalizacja
Cicibór Duży, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70984c97-2fe7-45aa-8dc9-2803fdc09a28
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne nawozy

Wykonawcy

2 przyznane

MAREK WILBIKStudzianka 115, PL · lot 0
132 061,32 PLN
MAREK WILBIKStudzianka 115, PL · lot 1
72 661,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630567 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa nawozów mineralnych do SDOO w Ciciborze Dużym oraz do Zakładów: ZDOO w Bezku (gm. Siedliszcze), ZDOO w Czesławicach (gm. Nałęczów) i ZDOO w Uhninie (gm. Dębowa Kłoda).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych, Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Ciciborze Dużym

1.3.) Oddział zamawiającego: Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Ciciborze Dużym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800030

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cicibór Duży 80A

1.5.2.) Miejscowość: Cicibór Duży

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 533 267 726

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdoo@cicibor.coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cicibor.coboru.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70984c97-2fe7-45aa-8dc9-2803fdc09a28

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie i rejestracja odmian roślin uprawnych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa nawozów mineralnych do SDOO w Ciciborze Dużym oraz do Zakładów: ZDOO w Bezku (gm. Siedliszcze), ZDOO w Czesławicach (gm. Nałęczów) i ZDOO w Uhninie (gm. Dębowa Kłoda).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70984c97-2fe7-45aa-8dc9-2803fdc09a28

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630567

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00226525/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa nawozów mineralnych II półrocze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603319

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/CIC/02/11/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Ciciborze Dużym, 21-500 Biała Podlaska, Cicibór Duży 80A oraz do Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Czesławicach, 24-150 Nałęczów, Czesławice 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24440000-0 - Różne nawozy

4.5.5.) Wartość części: 132840,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Bezku, 22-130 Siedliszcze, Bezek Kol. 32C oraz do Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Uhninie, 21-211 Dębowa Kłoda, Uhnin 140.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24440000-0 - Różne nawozy

4.5.5.) Wartość części: 83160,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132061,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132061,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132061,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marek Wilbik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5371028277

7.3.4) Miejscowość: Studzianka 115

7.3.5) Kod pocztowy: 21-532

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132061,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72661,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72661,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72661,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marek Wilbik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5371028277

7.3.4) Miejscowość: Studzianka 115

7.3.5) Kod pocztowy: 21-532

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72661,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy