po terminietermin 2024-12-17 00:59
Call for Tender 2/2024 EU Organic
OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRZETWÓRCÓW I PRODUCENTÓW PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH "POLSKA EKOLOGIA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 693600-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-11-14
- Termin
- 2024-12-17 00:59
- Wartość
- 1 570 250 EUR
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP: 7010044178
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.