Dostawa mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a

PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00630787
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00630787/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-03 18:21
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69083364-97e8-45da-88bf-301c2168a388
Identyfikator
7122291114
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleMeble biuroweStoły, kredensy, biurka i biblioteczkiRóżne meble i wyposażenie

Wykonawcy

1 przyznane

GABI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKolbuszowa, PL · lot 4
21 352,8 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630787 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000359

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okopowa 2a

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.polub.w7.zamowienia@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-lublin/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://polublin.ezamawiajacy.pl/pn/POLUBLIN/demand/176100/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69083364-97e8-45da-88bf-301c2168a388

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630787

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056625/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.1 Dostawa mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520833

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3020-7.261.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a.
2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 6 części, jak poniżej:
1) Część 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Parter”;
2) Część 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 1”;
3) Część 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 2 ”;
4) Część 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 3”;
5) Część 5 – „Dostawa i montaż pozostałych mebli”;
6) Część 6 – „Dostawa i montaż mebli do sali konferencyjnej”;
3 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem,
w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),
3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta,
5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia.

4 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje stanowią Załącznik Nr 1g do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 80309,60 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a.
2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 6 części, jak poniżej:
1) Część 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Parter”;
2) Część 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 1”;
3) Część 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 2 ”;
4) Część 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 3”;
5) Część 5 – „Dostawa i montaż pozostałych mebli”;
6) Część 6 – „Dostawa i montaż mebli do sali konferencyjnej”;
3 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem,
w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),
3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta,
5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia.

4 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje stanowią Załącznik Nr 1g do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 133562,20 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a.
2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 6 części, jak poniżej:
1) Część 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Parter”;
2) Część 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 1”;
3) Część 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 2 ”;
4) Część 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 3”;
5) Część 5 – „Dostawa i montaż pozostałych mebli”;
6) Część 6 – „Dostawa i montaż mebli do sali konferencyjnej”;
3 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem,
w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),
3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta,
5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia.

4 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje stanowią Załącznik Nr 1g do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 153457,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a.
2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 6 części, jak poniżej:
1) Część 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Parter”;
2) Część 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 1”;
3) Część 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 2 ”;
4) Część 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 3”;
5) Część 5 – „Dostawa i montaż pozostałych mebli”;
6) Część 6 – „Dostawa i montaż mebli do sali konferencyjnej”;
3 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem,
w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),
3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta,
5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia.

4 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje stanowią Załącznik Nr 1g do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 147209,40 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a.
2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 6 części, jak poniżej:
1) Część 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Parter”;
2) Część 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 1”;
3) Część 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 2 ”;
4) Część 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 3”;
5) Część 5 – „Dostawa i montaż pozostałych mebli”;
6) Część 6 – „Dostawa i montaż mebli do sali konferencyjnej”;
3 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem,
w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),
3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta,
5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia.
4 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje stanowią Załącznik Nr 1g do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 17904,60 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie przy ul. Okopowej 2a.
2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 6 części, jak poniżej:
1) Część 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Parter”;
2) Część 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 1”;
3) Część 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 2 ”;
4) Część 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku - Piętro 3”;
5) Część 5 – „Dostawa i montaż pozostałych mebli”;
6) Część 6 – „Dostawa i montaż mebli do sali konferencyjnej”;
3 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem,
w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),
3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta,
5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia.
4 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje stanowią Załącznik Nr 1g do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 8666,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 04.11.2024r. dokonał wyboru oferty Wykonawcy: PK-STUDIO Piotr Klepka, ul. Gawota 17 A, 02-830 Warszawa jako najkorzystniejszej do realizacji zamówienia w cz. 1. W dniu 20.11.2024r. Zamawiający otrzymał od wykonawcy pismo, informujące iż odstępuje on od podpisania umowy. Należy więc uznać, iż Wykonawca uchylił się od podpisania umów. Mając na uwadze powyższe zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania w zakresie części 1 ww. zamówienia na postawie art. 255 pkt 7 w związku z art. 263
ustawy Pzp.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 04.11.2024r. dokonał wyboru oferty Wykonawcy: PK-STUDIO Piotr Klepka, ul. Gawota 17 A, 02-830 Warszawa jako najkorzystniejszej do realizacji zamówienia w cz. 2. W dniu 20.11.2024r. Zamawiający otrzymał od wykonawcy pismo, informujące iż odstępuje on od podpisania umowy. Należy więc uznać, iż Wykonawca uchylił się od podpisania umów. Mając na uwadze powyższe zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania w zakresie części 2 ww. zamówienia na postawie art. 255 pkt 7 w związku z art. 263 ustawy Pzp.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 04.11.2024r. dokonał wyboru oferty Wykonawcy: PK-STUDIO Piotr Klepka, ul. Gawota 17 A, 02-830 Warszawa jako najkorzystniejszej do realizacji zamówienia w cz. 3. W dniu 20.11.2024r. Zamawiający otrzymał od wykonawcy pismo, informujące iż odstępuje on od podpisania umowy. Należy więc uznać, iż Wykonawca uchylił się od podpisania umów. Mając na uwadze powyższe zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania w zakresie części 3 ww. zamówienia na postawie art. 255 pkt 7 w związku z art. 263 ustawy Pzp.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 04.11.2024r. dokonał wyboru oferty Wykonawcy: PK-STUDIO Piotr Klepka, ul. Gawota 17 A, 02-830 Warszawa jako najkorzystniejszej do realizacji zamówienia w cz. 4. W dniu 20.11.2024r. Zamawiający otrzymał od wykonawcy pismo, informujące iż odstępuje on od podpisania umowy. Należy więc uznać, iż Wykonawca uchylił się od podpisania umów. Mając na uwadze powyższe zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania w zakresie części 4 ww. zamówienia na postawie art. 255 pkt 7 w związku z art. 263 ustawy Pzp.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21352,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23546,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21352,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GABI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141688669

7.3.3) Ulica: Kościuszki 9

7.3.4) Miejscowość: Kolbuszowa

7.3.5) Kod pocztowy: 36-100

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21352,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-10

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 06.11.2024r. dokonał wyboru oferty Wykonawcy: Korina Polska
Spółka z o. o., al. Warszawska 102, 20-824 Lublin jako najkorzystniejszej do realizacji
zamówienia w cz. 6. W dniu 21.11.2024r. Zamawiający otrzymał od wykonawcy
wiadomość, informującą iż odstępuje on od podpisania umowy. Należy więc uznać, iż
Wykonawca uchylił się od podpisania umowy.
Mając na uwadze powyższe zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania
w zakresie części 6 ww. zamówienia na postawie art. 255 pkt 7 w związku z art. 263
ustawy Pzp.

2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy