po terminietermin 2024-11-20 00:59
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 132/2024 Voltra
Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 696585-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-11-15
- Termin
- 2024-11-20 00:59
- Wartość
- 11 943 462,58 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5242958778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.