Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie
Szkoła Podstawowa nr 6
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00630809
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00630809/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-03 19:22
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9287b8da-934d-4d98-9995-9b141797271f
- Identyfikator
- 6691086271
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630809 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 6
1.3.) Oddział zamawiającego: im. Narodowego Święta Niepodległości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330388589
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska 3
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-736
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 342 51 56
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp6koszalin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp6koszalin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9287b8da-934d-4d98-9995-9b141797271f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Szkoła podstawowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9287b8da-934d-4d98-9995-9b141797271f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00554533/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Koszalinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590410
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.MT.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie w zakresie:
1) rozbiórka instalacji c.o. (w tym wykonanie klapy rewizyjnej i zaworów odcinających);
2) rozbiórka części istniejącego kanału technologicznego do poziomu istniejącej posadzki;
3) wykonania podkładu betonowego / chudziaka zbrojonego siatką;
4) wykonania warstwy kontaktowej szlamem uszczelniającym;
5) wykonania grubowarstwowej hydroizolacji polimerowo-cementowej;
6) wykonania dwóch warstw rozdzielających z folii PE;
7) wykonania ścianek pod montaż grzejników wraz z tynkiem i malowaniem oraz montażem grzejników panelowych;
8) wykonania nowej instalacji c.o.;
9) wykonania izolacji termicznej z płyt styropianowych;
10) wykonania dwóch warstw rozdzielających z folii PE;
11) wykonania jastrychu cementowego zbrojonego włóknami;
12) wykonania systemowej posadzki sportowej obejmującej: folię paroizolacyjną, piankę poliuretanową gr. 15 mm, panele ze sklejki brzozowej gr. 15 mm (łączenia na podwójny zamek) oraz winylową wykładzinę sportową gr. 6,2 mm + wykonania drewnianej listwy przyściennej wentylowanej;
13) dostosowania rzędnej drugich drzwi do rzędnej nowej posadzki oraz przełożenia i dostosowania płytek na korytarzu
UWAGA: sala gimnastyczna posiada rozebraną nawierzchnie do poziomu istniejącej wylewki betonowej.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisujący potrzeby Zamawiającego został zawarty w Opisie Technicznym , Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i Przedmiarze Robót – Załączniki nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu we wzorze formularza oferty, stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia, Zamawiający narzucił Wykonawcom błędną stawkę podatku VAT (8%). Powyższe uchybienie nie może być na tym etapie postępowania skorygowane przez Zamawiającego. Wada ta powoduje niemożność porównania ofert złożonych przez Wykonawców, gdyż ceny ofertowe nie zostały obliczone przez Wykonawców z zastosowaniem tych samych stawek VAT. W konsekwencji wada ta skutkuje niemożliwością zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251640,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |