Zakup bonów towarowych ze środków ZFŚS z przeznaczeniem dla pracowników i byłych pracowników ZBK uprawnionych do korzystania z ZFŚS
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00630923
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00630923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-04 07:34
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5bb2391-f4d4-4140-ad10-6230c0638735
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630923 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup bonów towarowych ze środków ZFŚS z przeznaczeniem dla pracowników i byłych pracowników ZBK uprawnionych do korzystania z ZFŚS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup bonów towarowych ze środków ZFŚS z przeznaczeniem dla pracowników i byłych pracowników ZBK uprawnionych do korzystania z ZFŚS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5bb2391-f4d4-4140-ad10-6230c0638735
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024892/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup bonów towarowych ze środków ZFŚS z przeznaczeniem dla pracowników i byłych pracowników ZBK uprawnionych do korzystania z ZFŚS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604948
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 128/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 180513,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż Zamawiającemu i dostawa do jego siedziby bonów towarowych ogólnobranżowych w formie znaków legitymacyjnych na okaziciela, podlegających wymianie na towary i usługi, przeznaczonych dla pracowników i byłych pracowników Zamawiającego uprawnionych do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, możliwych do wykorzystania w okresie ich ważności na terenie Polski w różnych placówkach handlowo-usługowych.
2. Nazwa bony towarowe zastosowana w opisie przedmiotu zamówienia jest nazwą umowną. Przedmiotem zamówienia mogą być produkty o innym nazewnictwie jak np. talony, kupony podarunkowe, karty podarunkowe, vouchery itp. spełniające warunki przedmiotu umowy.
3. Bony sporządzone będą w formie papierowej. Zamawiający nie dopuszcza bonów w formie elektronicznej, w tym elektronicznych kart płatniczych.
4. Bony towarowe będą możliwe do realizacji od dnia dostawy.
5. Minimalny termin ważności bonów to 31 marca 2025 r.
6. Wykonawca oświadcza, że realizacja bonów nie będzie pociągała za sobą żadnych dodatkowych kosztów manipulacyjnych z tego tytułu ani dla Zamawiającego, ani dla użytkowników bonów.
W przypadku gdy wartość zakupionych towarów będzie niższa od wartości nominalnej bonu pozostała część bonu (reszta) nie będzie podlegała zwrotowi okazicielowi bonu towarowego.
7. Wykonawca zapewnia możliwość realizacji bonów w różnego rodzaju placówkach handlowo-usługowych prowadzących działalność sprzedaży artykułów o zróżnicowanym asortymencie, z zastrzeżeniem, iż co najmniej jedna placówka znajdująca się w granicach administracyjnych miasta Krakowa będzie umożliwiała zakup towarów zarówno spożywczo-przemysłowych (w tym chemii gospodarczej) jak i artykułów odzieżowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego (AGD).
8. Przedmiotem zamówienia nie mogą być bony towarowe do sklepów tylko jednej sieci handlowej.
9. Minimalna liczba placówek handlowo-usługowych honorujących bony w granicach administracyjnych miasta Krakowa to 40.
10. Wykonawca przekaże Zamawiającemu przed zawarciem umowy w formie załącznika do umowy wykaz placówek handlowo-usługowych znajdujących się w granicach administracyjnych miasta Krakowa (nazwa i adres placówki).
11. Bony zostaną dostarczone przez Wykonawcę w nominałach o wartości 100,00 złotych każdy, w ilości 1 797 sztuk.
12. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony na ryzyko Wykonawcy do siedziby Zamawiającego – na adres: ul. Bolesława Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków, pokój 135 w godzinach 8.00 -15.00,
w terminie 5 (słownie: pięciu) dni roboczych od daty zawarcia umowy.
13. Przedmiot zamówienia finansowany jest ze środków bieżących z budżetu jednostki (ZFŚS). Środki finansowe przeznaczone na zadania bieżące muszą być wykorzystane do końca bieżącego roku, dlatego też realizacja przedmiotu zamówienia oraz doręczenie dokumentu księgowo-obciążeniowego stanowiącego podstawę zapłaty za wykonanie przedmiotu zamówienia musi nastąpić w bieżącym roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30199750-2 - Talony
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferta, która podlega odrzuceniu na podst. art. 226 ust. 1 pkt. 5 uPzp.| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |