po terminietermin 2024-12-24 00:59
Przetarg nieograniczony PN/70SM/11/2024 na dostawy wyrobów medycznych niesterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 702510-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-11-18
- Termin
- 2024-12-24 00:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneUrządzenia do terapii gazowej i oddechowejRóżne urządzenia i produkty medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.