wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w gminie Skała_powtórzenie
GMINA SKAŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00631030
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00631030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-04 08:16
- Lokalizacja
- Skała, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6a14666-ebe6-4622-b493-50035d2dd404
- Identyfikator
- 6771024094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00631030 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w gminie Skała_powtórzenie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 29
1.5.2.) Miejscowość: Skała
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98
1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6a14666-ebe6-4622-b493-50035d2dd4041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w gminie Skała_powtórzenie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6a14666-ebe6-4622-b493-50035d2dd404
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589885
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI.271.III.5.2024.SS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiot zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w gminie Skała odrębnie dla następujących sołectw:
3.1.1. Ojców
3.1.2. Smardzowice, Maszyce, Świńczów, Cianowice zachód – w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego
3.1.3. Niebyła, Cianowice wschód – w otulinie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego
3.2. Termin realizacji zamówienia: 20 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednakże warunkiem koniecznym jest przygotowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego do wyłożenia do publicznego wglądu (art. 67 ust. 4 pkt 1 ustawy zmieniającej ustawę o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2023 poz. 1668)
3.3. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zawierają następujące dokumenty:
3.3.1. Wzór umowy w sprawie zamówienia publicznego – stanowiący załącznik nr 4 do SWZ
3.3.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 5 do SWZ
3.3.3. Wytyczne do sporządzenia MPZP – Załącznik nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |