P-54/2024: Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej dla potrzeb Zakładu Patomorfologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00631212
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00631212/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-04 09:02
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b29dd88a-e30d-4726-ae81-2d8af196b8cd
Identyfikator
7960012187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL · lot 2
201 420 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00631212 z dnia 2024-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
P-54/2024: Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej dla potrzeb Zakładu Patomorfologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000315086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lekarska 4

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-610

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@szpital.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital.radom.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b29dd88a-e30d-4726-ae81-2d8af196b8cd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

P-54/2024: Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej dla potrzeb Zakładu Patomorfologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b29dd88a-e30d-4726-ae81-2d8af196b8cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631212

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488669

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.260.P-54.2024.JK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - Zatapiarka

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 87962,96 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Procesor Tkankowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 240740,74 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - Barwiarka automatyczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 185185,19 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 - Zaklejarka (nakrywarka)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 175925,93 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Mikrotom

4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.) Wartość części: 111111,11 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych /tekst jedn. Dz. U. z 2024r. poz. 1320/- Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia nie zostały przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający starał się o pozyskanie środków na sprzęt określony w niniejszym postępowaniu przystępując do konkursu ofert na wybór realizatorów zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej” w 2024 r organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. W wyniku zamieszczenia przez Ministerstwo Zdrowia ogłoszenia o wynikach konkursu ofert z dnia 17.10.2024 oraz w dniu 15.11.2024 ogłoszenia o ostatecznym rozstrzygnięciu konkursu – Zamawiający Radomski Szpital Specjalistyczny nie znalazł się na liście realizatorów w/w zadania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych /tekst jedn. Dz. U. z 2024r. poz. 1320/- Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia nie zostały przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający starał się o pozyskanie środków na sprzęt określony w niniejszym postępowaniu przystępując do konkursu ofert na wybór realizatorów zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej” w 2024 r organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. W wyniku zamieszczenia przez Ministerstwo Zdrowia ogłoszenia o wynikach konkursu ofert z dnia 17.10.2024 oraz w dniu 15.11.2024 ogłoszenia o ostatecznym rozstrzygnięciu konkursu – Zamawiający Radomski Szpital Specjalistyczny nie znalazł się na liście realizatorów w/w zadania.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201420,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201420,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201420,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351517286

7.3.3) Ulica: Zabierzowska 11

7.3.4) Miejscowość: Niepołomice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-005

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201420,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych /tekst jedn. Dz. U. z 2024r. poz. 1320/- Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia nie zostały przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający starał się o pozyskanie środków na sprzęt określony w niniejszym postępowaniu przystępując do konkursu ofert na wybór realizatorów zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej” w 2024 r organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. W wyniku zamieszczenia przez Ministerstwo Zdrowia ogłoszenia o wynikach konkursu ofert z dnia 17.10.2024 oraz w dniu 15.11.2024 ogłoszenia o ostatecznym rozstrzygnięciu konkursu – Zamawiający Radomski Szpital Specjalistyczny nie znalazł się na liście realizatorów w/w zadania.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych /tekst jedn. Dz. U. z 2024r. poz. 1320/- Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia nie zostały przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający starał się o pozyskanie środków na sprzęt określony w niniejszym postępowaniu przystępując do konkursu ofert na wybór realizatorów zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej” w 2024 r organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. W wyniku zamieszczenia przez Ministerstwo Zdrowia ogłoszenia o wynikach konkursu ofert z dnia 17.10.2024 oraz w dniu 15.11.2024 ogłoszenia o ostatecznym rozstrzygnięciu konkursu – Zamawiający Radomski Szpital Specjalistyczny nie znalazł się na liście realizatorów w/w zadania.

2024-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy