Roboty budowlane polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka w roku 2024
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00631220
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00631220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-04 09:03
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-210e7b73-74e2-48de-9cd3-996ab9c9a930
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00631220 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka w roku 2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-210e7b73-74e2-48de-9cd3-996ab9c9a9301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka w roku 20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-210e7b73-74e2-48de-9cd3-996ab9c9a930
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054019/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.44 Naprawa dróg utwardzonych na terenie gminy Długołęka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577542
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na roboty budowlane polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych w roku 2024 była podpisana umowa przetargowa nr RP.032.300.2024/ZP z dnia 29.05.2024 r. Przedmiotowa umowa została zakończona. Po zakończeniu realizacji umowy okazało się, że potrzeby Gminy na prace polegające na remontach cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg są wyższe niż możliwości wynikające z podpisanej umowy. W ogłoszeniu o zamówieniu i SWZ Zamawiający uwzględnił zamówienia podobne przewidziane do powtórzenia. W związku z tym na przedmiotowy cel Rada Gminy przeznaczyła środki finansowe w wysokości 197.250,00 złotych brutto. W zamówieniu podstawowym Zamawiający przewidział udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, tj. podobne roboty budowlane do wysokości 100 % wartości zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fba5a76e-fb65-11ee-b81b-aebd110f5279
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.50.2024.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Remont cząstkowy nawierzchni wraz z wykonaniem podbudowy drogi z kruszywa łamanego i nawierzchni bitumicznej o grubości 4 – 6 cm - jednostka obmiarowa m2,
2) Remont cząstkowy nawierzchni wraz z wykonaniem podbudowy drogi z kruszywa łamanego i nawierzchni bitumicznej o grubości 6 – 8 cm - jednostka obmiarowa m2,
3) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej przy użyciu betonu asfaltowego o grubości 4 – 6 cm, średnio 5 cm - jednostka obmiarowa m2,
4) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej przy użyciu betonu asfaltowego o grubości 6 – 8 cm, średnio 7 cm – jednostka obmiarowa m2,
5) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej wykonywany na gorąco o grubości podbudowy 8 cm i grubości nawierzchni 4 cm – jednostka obmiarowa m2,
6) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych wykonanych na gorąco o grubości 4 cm z naprawą podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 8 cm - jednostka obmiarowa m2,
7) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej wykonany w technologii „na zimno” - jednostka obmiarowa m2,
8) Frezowanie nawierzchni z betonu asfaltowego o grubości 5 cm - jednostka obmiarowa m2,
9) Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego o grubości 5 cm – jednostka obmiarowa m2,
10) Wykonanie warstwy odcinającej z piasku o grubości 10 cm - jednostka obmiarowa m2,
11) Uszczelnienia spoin technologicznych asfaltem modyfikowanym – jednostka obmiarowa mb,
12) Interwencyjne zabezpieczenie ubytku w czasie od zgłoszenia do 12 godzin w gotowości przez siedem dni w tygodniu wykonanej w technologii „na zimno” – jednostka obmiarowa m2.
Zakres prognozowany robót został wskazany w Formularzu cenowym- załącznik nr 2a do SWZ.
4. Realizacja przedmiotu umowy określonego w ust. 3 polegać będzie na każdorazowym, uzależnionym od aktualnych potrzeb Zamawiającego, zleceniu Wykonawcy wykonania robót, zwanej w treści umowy „zleceniem jednostkowym”.
3. Przedmiar robót (Załącznik nr 5 do SWZ) ma charakter poglądowy (pomocniczy), natomiast faktyczne wyliczenia i cenę (podając przy tym ceny jednostkowe) za wykonanie przedmiotu zamówienia należy wyliczyć zgodnie z Formularzem cenowym (Załącznik nr 2a do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BISEK" Wojciech Bisek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021442457
7.3.3) Ulica: ul. Kosmonautów 21
7.3.4) Miejscowość: Krępice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-330
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196272,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |