po terminietermin 2024-12-25 00:59
Przetarg nieograniczony PN/16DzOL/10/2024 na dostawy odczynników wraz z dzierżawą analizatorów immunochemicznych oraz systemu do analiz moczu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 716387-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-11-25
- Termin
- 2024-12-25 00:59
- Wartość
- 2 735 274 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweOdczynniki laboratoryjneOdczynniki do badania krwiOdczynniki urologiczneAnalizatory
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.