po terminietermin 2024-12-17 00:59
EZ.28.145.2024 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych - import docelowy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 719857-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-11-26
- Termin
- 2024-12-17 00:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.