Realizacja badania jakościowego dot. transformacji energetycznej (TE) oraz innowacji energetycznych (na podstawie dwóch wybranych regionów)”
Sieć Badawcza Łukasiewicz – ITECH Instytut Innowacji i Technologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00631489
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00631489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-04 09:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9b08d31-3242-4436-921a-e74a8badf733
- Identyfikator
- 5250008293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00631489 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja badania jakościowego dot. transformacji energetycznej (TE) oraz innowacji energetycznych (na podstawie dwóch wybranych regionów)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz – ITECH Instytut Innowacji i Technologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000040347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 87
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-879
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@itech.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://itech.lukasiewicz.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/itech1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Innowacja i Technologia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja badania jakościowego dot. transformacji energetycznej (TE) oraz innowacji energetycznych (na podstawie dwóch wybranych regionów)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9b08d31-3242-4436-921a-e74a8badf733
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543382
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: znak sprawy: 08/10/2024/W/P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 50925,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja badania jakościowego dot. transformacji energetycznej (TE) oraz innowacji energetycznych (na podstawie dwóch wybranych regionów), ze szczególnym uwzględnieniem postrzeganych obaw, perspektyw, barier i korzyści (strat/zagrożeń), oraz społecznościowych działań w ramach TE. Głównym celem badania jest zbadanie akceptacji i postrzegania działań dotyczących TE, odnawialnych źródeł energii (OZE) i energetyki jądrowej oraz współdziałania w ramach społeczności energetycznych.
Główne pytania badawcze:
1: Jakie jest postrzeganie zmian związanych z transformacją energetyczną i poziom akceptacji regionalnych działań w tym zakresie?
Szczegółowe pytania badawcze dot. stosunku społeczności do OZE i innych rozwiązań TE w regionie, współpracy lokalnej, odpowiedzialności energetycznej i możliwości realizacji działań w ramach obywatelskich społeczności energetycznych.
1. Metoda badania
Badanie będzie realizowane metodą FGI (focus group interview) – stacjonarnie w wybranych lokalizacjach (fokusownia profesjonalna lub dostosowane miejsce do nagrania i podglądu video).
2. Grupy respondentów badania
· FGI: 6 grup po 6 osób
Grupy fokusowe - dobór ze względu na:
(1) lokalizację
(2) płeć (kobiety i mężczyźni),
(3) wykształcenie: wyższe i średnie/zasadnicze zawodowe)
4.5.3.) Główny kod CPV: 79315000-5 - Usługi badań społecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60270 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55104 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DANAE Sp. z o.o. ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8212640180
7.3.3) Ulica: ul. Bora Komorowskiego 19b
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-377
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55104 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Okres realizacji 25 dni roboczych| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |