Przygotowanie i opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Szaflary wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzaniem dokumentów.
Gmina Szaflary
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00631634
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00631634/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-04 10:16
- Lokalizacja
- Szaflary, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd793e39-3014-48ac-af82-bc1a2f54f014
- Identyfikator
- 7361198317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00631634 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Szaflary wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzaniem dokumentów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szaflary
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892713
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakopiańska 18
1.5.2.) Miejscowość: Szaflary
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-424
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 018 2612314
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szaflary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szaflary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9729451.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Szaflary wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzaniem dokumentów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd793e39-3014-48ac-af82-bc1a2f54f014
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631634
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069076/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Przygotowanie i opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Szaflary wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzaniem dokumentów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542186
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGGZ.271.1.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 183781,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przygotowanie i opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Szaflary wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzaniem dokumentów.
Zakres obejmuje przygotowanie i opracowanie następujących opracowań:
3.3.1. projektu planu ogólnego w formie danych przestrzennych, o których mowa w art. 67a ust. 3 i 3a ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, tworzonych zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art. 67b ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym;
3.3.2. uzasadnienia planu ogólnego, o którym mowa w art. 13h ustawy o planowaniu
i zagospodarowaniu przestrzennym;
3.3.3. prognozy oddziaływania na środowisko planu ogólnego, uwzględniającej wymagania określone ustawą z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji
o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz
o ocenach oddziaływania na środowisko oraz uzgodnienia proponowanego zakresu
i stopnia szczegółowości prognozy oddziaływania na środowisko projektu planu ogólnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339111,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 339111,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO KOORDYNACJI PRZESTRZENI ARCHITEKT BOŻENA KONIECZNY
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6270027029
7.3.3) Ulica: UL. WYSZYŃSKIEGO 13/2
7.3.4) Miejscowość: ŚWIĘTOCHŁOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 41-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 339111,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 375 dni
| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |