Czyszczenie fontanny Kryształ na Rynku Głównym w Krakowie
Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00631924
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00631924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-04 11:08
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-725b2690-8433-4f21-a451-e0fbe07cf67b
- Identyfikator
- 6783181600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00631924 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Czyszczenie fontanny Kryształ na Rynku Głównym w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384368691
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: os. Szkolne 27
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-977
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 323 30 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kegw.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kegw.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-725b2690-8433-4f21-a451-e0fbe07cf67b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Czyszczenie fontanny Kryształ na Rynku Głównym w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-725b2690-8433-4f21-a451-e0fbe07cf67b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053806/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Czyszczenie fontanny Kryształ na Rynku Głównym w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, znak spr. 6/II/2024 została zawarta umowa na realizację zadania pn. „ Czyszczenie fontanny Kryształ na Rynku Głównym w Krakowie ” (Umowa nr KEGW/37/2024 z dnia 02.04.2024 roku). Usługa realizowana przez Wykonawcę Pasikonik MJK Sp z o.o. z siedzibą w Krakowie . W dokumentacji dla zamówienia podstawowego oraz Ogłoszeniu o zamówieniu Nr 2024/BZP 00224817/01 z dnia 29.02.2024 przewidziano możliwość realizacji prac o podobnym charakterze, które mogą zostać zlecone na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. 2019 poz. 1320 późn. zmianami) i polegają na powtórzeniu prac tożsamych o podobnym charakterze. W celu zapewnienia ciągłości prac porządkowych oraz spełnieniu formalnych przesłanek zasadne jest zaproszenie do negocjacji w/w Wykonawcę .
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/XI/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 24510,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na czyszczeniu fontanny KRYSZTAŁ zlokalizowanej na Rynku Głównym w Krakowie. W ramach w/w usługi Wykonawca zobowiązany będzie m. in. do: codziennego mycia elementów szklanych, mycia elementów ze stali nierdzewnej, mycia i usuwania zanieczyszczeń z kamiennego siedziska wokół fontanny i jego konserwacji, usuwania odpadów oraz innych czynności eksploatacyjnych.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia, zwanego dalej OPZ (załącznik nr 2 do Zaproszenia)
• Projektowanych Postanowień Umowy, zwanego dalej PPU (załącznik nr 3 do Zaproszenia)
4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24510,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PASIKONIK MJK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762663802
7.3.3) Ulica: ul. Pychowicka 7/9
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-364
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24510,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 57 dni
| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |