Dostawa wraz z montażem, serwisowaniem w okresie gwarancyjnym oraz szkoleniem kinooperatorów fabrycznie nowego kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI do sali kina Rejs SOK

SŁUPSKI OŚRODEK KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00631989
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00631989/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-04 11:25
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc173e73-8e4c-4ff8-bb41-1503bfd8b46c
Identyfikator
8393201359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Projektory filmoweProjektoryRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowePrzyrządy optyczneLampySprzęt filmowyUrządzenia komputeroweSerweryUsługi instalowania sprzętu elektrycznegoSprzęt elektrotechnicznyUsługi szkolenia personelu

Wykonawcy

1 przyznane

'AWACO PROJECT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
225 090 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00631989 z dnia 2024-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem, serwisowaniem w okresie gwarancyjnym oraz szkoleniem kinooperatorów fabrycznie nowego kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI do sali kina Rejs SOK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SŁUPSKI OŚRODEK KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369382613

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Banacha 17

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598456441

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sok.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sok.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc173e73-8e4c-4ff8-bb41-1503bfd8b46c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem, serwisowaniem w okresie gwarancyjnym oraz szkoleniem kinooperatorów fabrycznie nowego kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI do sali kina Rejs SOK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc173e73-8e4c-4ff8-bb41-1503bfd8b46c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631989

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00297093/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wraz z montażem i szkoleniem cyfrowego projektora kinowego wraz z serwerem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522938

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SOK-A.261.04.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 1 szt. nowego projektora filmowego cyfrowego, laserowego wraz ze źródłem światła i obiektywem o rozdzielczości min. 2K w standardzie hollywoodzkim DCI o mocy świetlnej odpowiedniej dla projekcji 2D na ekranie sali kina Rejs wraz z dedykowanym panelem sterującym lub komputerem, serwerem kinowym w standardzie DCI oraz montażem, konfiguracją i szkoleniem pracowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652000-0 - Projektory filmowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38652100-1 - Projektory

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

38600000-1 - Przyrządy optyczne

31521000-4 - Lampy

32321100-0 - Sprzęt filmowy

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48820000-2 - Serwery

51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego

31730000-2 - Sprzęt elektrotechniczny

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225090 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263047,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225090 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWACO PROJECT Sp. o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 014962142

7.3.3) Ulica: ul. Olesińska 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-548

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225090 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-19

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy