Zagospodarowanie terenu przyległego do budynku wielofunkcyjnego w ZSCKR w Nowosielcach

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00632220
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00632220/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-04 11:53
Lokalizacja
Zarszyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b19d70c-c0ed-4eff-873b-82a154ace27a
Identyfikator
6871489220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie krycia powierzchniRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoWznoszenie ogrodzeńWznoszenie płotów

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB KRZYSZTOFIKSanok, PL · lot 0
173 483,29 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00632220 z dnia 2024-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przyległego do budynku wielofunkcyjnego w ZSCKR w Nowosielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180295866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Heleny Gniewosz 160

1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckr-nowosielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsckr-nowosielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b19d70c-c0ed-4eff-873b-82a154ace27a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przyległego do budynku wielofunkcyjnego w ZSCKR w Nowosielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b19d70c-c0ed-4eff-873b-82a154ace27a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632220

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562642

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/7/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr 1: Budowa ciągu komunikacyjnego i łącznika drogowego
Zakres prac obejmuje:
1) roboty ziemne dla potrzeb korytowania pod nawierzchnie i krawężnika drogo-wego;
2) wykonanie warstwy seperacyjnej z geowłókniny 200 g/m2;
3) wykonanie podbudowy warstwy dolnej z kruszywa naturalnego gr. 20 cm;
4) wykonanie podbudowy warstwy dolnej z kruszywa łamanego (tłucznia) gr. 15 cm;
5) wykonanie podbudowy warstwy górnej z kruszywa łamanego (klińca) gr. 8 cm;
6) wykonanie nawierzchni żwirowej gr. 5 cm;
7) ułożenie betonowych krawężników drogowych 12x25x100 cm na ławie beto-nowej;
8) wywóz gruntu;
9) rozplantowanie ziemi z wyrównaniem terenu;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233140-2 - Roboty drogowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.5.) Wartość części: 230370,29 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr 2: Ogrodzenie tereny przyległego do budynku inwentarskiego:
Zakres prac obejmuje:
1) wykonacie ogrodzenia z paneli 3D fi5 mm w kolorze ocynk wysokości 1,53 m o długości 278,00 m;
2) słupki ogrodzeniowe 40x60 mm długości 2,70 m kolor ocynk;
3) montaż prefabrykowanej betonowej belki podwalinowej wysokości 20 cm w formie cokołu montowanego w złączkach z ceownika 200x55 mm mocowanych do słupków ogrodzeniowych;
4) montaż bram przesuwnych wysokości 1,70 m i długości 6,00 m z wypełnieniem panelami 3D fi5 kolor ocynk w ilości 2 szt;
5) montaż bramy dwuskrzydłowej wysokości 1,70 m i długości 4,00 m z wypełnieniem panelami 3D fi5 kolor ocynk w ilości 1 szt.;
6) niwelacja terenu wraz z wyrównaniem;
7) wywóz gruntu zanieczyszczonego gruzem betonowym;
8) przesunięcie drewnianej wiaty o wymiarach 4,00x10,00 m posadowionej na ośmiu drewnianych słupach nośnych zakotwionych do betonowych podstaw fundamentowych. Wiatę należy posadowić w nowym miejscu wraz z posadowieniem i zakotwieniem na betonowych podstawach fundamentowych, które wykonać należy wcześniej. Odległość transportu (przesunięcia) wiaty przyjęto 35,00 m;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1b do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45341000-9 - Wznoszenie płotów

4.5.5.) Wartość części: 165463,82 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr 3: Ogrodzenie wybiegu i pastwisk dla zwierząt:
Zakres prac obejmuje:
1) wykonanie ogrodzenia wybiegu (pastwiska) dla koni z siatki leśnej ocynk (góra i dół drut fi2,5 mm pozostałe 2,0 mm warstwa ocynku 215 g/m2) wzmacnianej dołem wysokości 2,0m na słupkach żelbetowych prefabrykowanych z 4 otworami o wymiarach 9x9x270 cm obetonowanych w rozstawie co 3,0 m, podwieszona na 4 ocynkowanych drutach nośnych fi 4,7mm o długości 305,00 m;
2) wykonanie ogrodzenia wybiegu (pastwiska) dla danieli z siatki leśnej ocynk (góra i dół drut fi2,5 mm pozostałe 2,0 mm warstwa ocynku 215 g/m2) wzmacnianej dołem wysokości 2,0m na słupkach żelbetowych prefabrykowanych z 4 otworami o wymiarach 9x9x270 cm obetonowanych w rozstawie co 3,0 m, podwieszona na 4 ocynkowanych drutach nośnych fi 4,7mm o długości 200,00 m;
3) wykonanie dwóch bram dwuskrzydłowych z ramą wykonaną z profili stalowych wypełnionych siatką o szerokości 4,0 m światła wjazdy
4) wykonanie dwóch furtek technicznych o parametrach jw. o szerokości 1,0 m w świetle;
5) rozplantowanie gruntu pochodzącego z wykopów pod fundamenty słupów ogrodzeniowych;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1c do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45341000-9 - Wznoszenie płotów

4.5.5.) Wartość części: 249876,47 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173483,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287139,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173483,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo – Handlowa CENTER-BUD Jakub Krzysztofik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687 195 89 62

7.3.3) Ulica: Lipińskiego 135

7.3.4) Miejscowość: Sanok

7.3.5) Kod pocztowy: 38-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173483,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym zadaniu brak jest ofert

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym zadaniu kwota najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

2024-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane