Świadczenie usług hotelarskich dla Uczestników Konferencji Młodzieżowej oraz Konferencji Spotkania Dyrektorów Generalnych odbywających się w dniach 2-6 marca 2025 r. w Lublinie
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00632385
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00632385/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-04 12:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c74f7afc-7175-4c08-bd6f-ee7224e0cf41
- Identyfikator
- 5261000645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00632385 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług hotelarskich dla Uczestników Konferencji Młodzieżowej oraz Konferencji Spotkania Dyrektorów Generalnych odbywających się w dniach 2-6 marca 2025 r. w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://frse.ezamawiajacy.pl/pn/frse/demand/182589/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług hotelarskich dla Uczestników Konferencji Młodzieżowej oraz Konferencji Spotkania Dyrektorów Generalnych odbywających się w dniach 2-6 marca 2025 r. w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c74f7afc-7175-4c08-bd6f-ee7224e0cf41
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632385
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest w współfinansowane Zamówienie jest finansowane ze środków ERASMUS +.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589882
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.63.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 208952,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług hotelarskich dla Uczestników Konferencji Młodzieżowej oraz Konferencji Spotkania Dyrektorów Generalnych odbywających się w dniach 2-6 marca 2025 r. w LublinieCzęść I - świadczenie usług zakwaterowania nr I
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznik Nr 1 do SWZ pn. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ pn. Projektowane postanowienia umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.5.) Wartość części: 139847,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług hotelarskich dla Uczestników Konferencji Młodzieżowej oraz Konferencji Spotkania Dyrektorów Generalnych odbywających się w dniach 2-6 marca 2025 r. w LublinieCzęść II - świadczenie usług zakwaterowania nr II
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznik Nr 1 do SWZ pn. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ pn. Projektowane postanowienia umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z powodów technicznych Wykonawcy nie mogli złożyć ofert w terminie przewidzianym w SWZ. W celu zachowania zasady uczciwej konkurencji Zamawiający unieważnia postępowania tak aby nie został naruszony interes żadnej ze stron.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z powodów technicznych Wykonawcy nie mogli złożyć ofert w terminie przewidzianym w SWZ. W celu zachowania zasady uczciwej konkurencji Zamawiający unieważnia postępowania tak aby nie został naruszony interes żadnej ze stron.
| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |