po terminietermin 2025-01-21 00:59
Przetarg nieograniczony PN/73SM/12/2024 na dostawy implantów ginekologicznych i staplerów chirurgicznych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 766771-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-12-16
- Termin
- 2025-01-21 00:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne urządzenia i produkty medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.