po terminietermin 2025-01-21 00:59
Przetarg nieograniczony na przygotowanie, przeprowadzenie oraz monitorowanie kampanii informacyjno-promocyjnej
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 773750-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-12-18
- Termin
- 2025-01-21 00:59
- Wartość
- 1 249 936 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP: 9661487133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie promocjiUsługi reklamowe i marketingoweUsługi reklamoweDoradcze usługi reklamoweUsługi zarządzania reklamąUsługi prowadzenia kampanii reklamowychUsługi public relationsUsługi projektów graficznychUsługi w zakresie organizacji targów i wystawProdukcja filmów reklamowychProdukcja filmów informacyjnychArtykuły informacyjne i promocyjneUsługi w zakresie projektowania stron WWW
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.