Zakup i dostawa komputerów przenośnych z akcesoriami i oprogramowaniem biurowym

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00632650
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00632650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-04 12:59
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db5251b0-8df6-4a8a-a179-2466b323826e
Identyfikator
6762129505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery osobistePakiety oprogramowania użytkowegoAkcesoria komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00632650 z dnia 2024-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa komputerów przenośnych z akcesoriami i oprogramowaniem biurowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357114075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Na Stawach

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-107

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 124240723

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wup-krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/wupwkrakowie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db5251b0-8df6-4a8a-a179-2466b323826e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa komputerów przenośnych z akcesoriami i oprogramowaniem biurowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db5251b0-8df6-4a8a-a179-2466b323826e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064866/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup sprzętu komputerowego, licencji oprogramowania biurowego i akcesoriów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

a) Projekt Żyj i pracuj w Małopolsce (etap 1), b) Projekt „Małopolski Pociąg do kariery sezon I”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543069

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 426016,26 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 366585,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń: komputerów przenośnych, akcesoriów oraz oprogramowania biurowego, zwanych dalej „urządzeniami”, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Umowy - zwanym dalej „Opisem przedmiotu zamówienia”. Wykonawca oświadcza, iż dostarczone urządzenia stanowiące przedmiot niniejszej umowy są fabrycznie nowe (tj. nieregenerowane, nienaprawiane, niefabrykowane, nieużywane we wcześniejszych wdrożeniach), kompletne (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami niezbędnymi do uruchomienia i użytkowania), ich zakup i korzystanie z nich zgodnie z przeznaczeniem, nie narusza prawa, w tym praw osób trzecich, a w zakresie bezpieczeństwa odpowiada normom CE dotyczącym urządzeń elektrycznych oraz posiadają certyfikaty wskazane w Załączniku nr 1 do Umowy – Opisie przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 pkt 7 w związku z art. 263 ustawy Pzp, gdyż Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy. W wyniku rozstrzygnięcia postępowania o udzielenie zamówienia, w dniu 15 listopada 2024 r. jako najkorzystniejszą wybrano ofertę Wykonawcy występującego pod nazwą Entereo Sp. z o.o., ul. Ryżowa 87, 05-816 Opacz-Kolonia. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty została przekazana i upubliczniona zgodnie z art. 253 ust. 1 i 2 ustawy Pzp. tego samego dnia, 15 listopada 2024 r. W dniu 25.11.2024 r. Wykonawca poinformował Zamawiającego o odstąpieniu od zawarcia umowy, przedkładając przy użyciu Platformy e-Zamówienia stosowne oświadczenie w tym zakresie. W związku z powyższym Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360362,00 PLN

2024-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy