Realizacja gali ORLEN „Złote kolce” na Stadionie Śląskim w Chorzowie w dniu 24 października 2024r.
,,STADION ŚLĄSKI" W CHORZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00632770
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00632770/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-04 13:18
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-012d460e-7853-4f10-a68b-d0ec4c2692f5
- Identyfikator
- 6272785254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji imprez
Wykonawcy
1 przyznane
POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKIWarszawa, PL · lot 0
430 500 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00632770 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja gali ORLEN „Złote kolce” na Stadionie Śląskim w Chorzowie w dniu 24 października 2024r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ,,STADION ŚLĄSKI" W CHORZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525430352
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 10
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@stadionslaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stadionslaski.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja gali ORLEN „Złote kolce” na Stadionie Śląskim w Chorzowie w dniu 24 października 2024r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-012d460e-7853-4f10-a68b-d0ec4c2692f5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632770
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522713
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Polski Związek Lekkiej Atletyki jako jedyny jest uprawniony do przeprowadzenia wszystkich działań związanych z organizacją Gali ORLEN Złote Kolce. Gwarantuje tym samym, iż dysponuje wszystkimi prawami marketingowymi i reklamowy, a także posiada niezbędne uprawnienia i zezwolenia do realizacji tego Wydarzenia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/S/08/WR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Gala ORLEN "Złote kolce", czyli coroczny ranking polskich lekkoatletów przygotowywany od 1970 r. odbędzie się na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym w Chorzowie w dniu 24 października 2024r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polski Związek Lekkiej Atletyki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180985758
7.3.3) Ulica: Barcicka 42
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-839
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-22 do 2024-10-25SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Po negocjacjach ustalono nazwę Gali "Orlen Złote Kolce Śląskie 2024"| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |