Budowa solarnego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ozorków
Gmina Ozorków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00633083
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00633083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-04 14:06
- Lokalizacja
- Ozorków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b7ac4fc-82c7-4d6c-8344-29799a825c1f
- Identyfikator
- 7322150542
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoLatarnieLampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633083 z dnia 2024-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa solarnego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ozorków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ozorków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057796
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wigury 14
1.5.2.) Miejscowość: Ozorków
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-035
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ug-ozorkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ug-ozorkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
app.sidaspzp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa solarnego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ozorków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b7ac4fc-82c7-4d6c-8344-29799a825c1f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062450/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa solarnego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ozorków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575225
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie na terenie Gminy Ozorków 45 sztuk autonomicznych latarni solarnych z oprawą o mocy min. 20W (max. 40 W), wydajności LED min. 3600 lm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527210-1 - Latarnie
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiot zamówienia nie został przez Zamawiającego opisany w stopniu dość szczegółowym zakresie wymaganych parametrów technicznych, aby zamierzony efekt inwestycji został osiągnięty oraz z powodu wewnętrznej sprzeczności postanowień SWZ| 2024-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |