Dostawa 2 szt. pojazdów wielofunkcyjnych typu Multivan klasy Premium

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec z siedzibą w Berlinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00633215
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00633215/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-04 14:24
Lokalizacja
Berlin, DE
Kraj zamawiającego
DE
ID przetargu
ocds-148610-81a1d6f7-0dc7-4624-988d-31561f344afe
Identyfikator
DE_11000000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Minibusy

Wykonawcy

1 przyznane

AUTO FRELIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAToruń, PL · lot 0
167 136,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633215 z dnia 2024-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 2 szt. pojazdów wielofunkcyjnych typu Multivan klasy Premium

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec z siedzibą w Berlinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE_11000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lassenstr. 19-21

1.5.2.) Miejscowość: Berlin

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-193

1.5.5.) Kraj: Niemcy

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: DE300 - Berlin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: berlin.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/niemcy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


placówka zagraniczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa 2 szt. pojazdów wielofunkcyjnych typu Multivan klasy Premium

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81a1d6f7-0dc7-4624-988d-31561f344afe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633215

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245105/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa 2 szt. pojazdów wielofunkcyjnych typu Multivan

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000 euro dla dostaw lub usług.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 544311,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 2 szt. pojazdów wielofunkcyjnych typu Multivan klasy Premium

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto Frelik Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 871680167

7.3.3) Ulica: Szosa Chełmińska 214

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167136,16 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2024-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy