Prowadzenie schroniska dla zwierząt bezdomnych na terenie gminy Sokółka przy ul. Białostockiej bn. w Sokółce od 01.01.2025 r. do 31.12.2025r.

Gmina Sokółka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00633424
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00633424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-04 15:01
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a182f80-1fbd-47ae-b57f-fd06a04a4b43
Identyfikator
5451815942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psiarniUsługi weterynaryjneOśrodki pielęgnowania zwierząt domowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633424 z dnia 2024-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prowadzenie schroniska dla zwierząt bezdomnych na terenie gminy Sokółka przy ul. Białostockiej bn. w Sokółce od 01.01.2025 r. do 31.12.2025r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 09 00

1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 09 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a182f80-1fbd-47ae-b57f-fd06a04a4b43

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prowadzenie schroniska dla zwierząt bezdomnych na terenie gminy Sokółka przy ul. Białostockiej bn. w Sokółce od 01.01.2025 r. do 31.12.2025r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a182f80-1fbd-47ae-b57f-fd06a04a4b43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00099603/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Prowadzenie schroniska dla zwierząt bezdomnych na terenie gminy Sokółka przy ul. Białostockiej bn. w Sokółce od 01.01.2025 r. do 31.12.2025r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608927

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.I.271.39.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prowadzenie schroniska dla zwierząt bezdomnych na terenie gminy Sokółka przy ul. Białostockiej bn. w Sokółce od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98380000-0 - Usługi psiarni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

85210000-3 - Ośrodki pielęgnowania zwierząt domowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 29 listopada 2024r. odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na Prowadzenie schroniska dla zwierząt bezdomnych na terenie gminy Sokółka przy ul. Białostockiej bn. w Sokółce od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.. Przed otwarciem ofert Zamawiający opublikował na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o kwocie na sfinansowanie zamówienia tj. 0 zł (z uwagi na ograniczenia platformy e-zamówienia wprowadzono i upubliczniono kwotę 1,00 zł) Do projektu budżetu złożono zapotrzebowanie na kwotę 360 000,00 zł.
W postepowaniu do upływu terminu składnia ofert tj. do 29 listopada 2024 r. do godziny 10:00 wpłynęła 1 oferta: Fundacja Pomocy Zwierzętom Vita Canis, Orłowicze 26, 16-100 Sokółka, NIP 5451815126, REGON 360890259, cena brutto 429 270,00 zł.
Oferta złożona w postępowaniu przewyższa znacząco kwotę założoną na sfinansowanie niniejszego zadania. Po dokonanej analizie budżetu Gminy Sokółka Zamawiający postanowił nie zwiększać kwoty na sfinansowanie tego zamówienia ze względu na brak środków.
Mając na względzie powyżej przedstawione okoliczności Burmistrz Sokółki unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy tj.: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2024-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi