ZAMÓWIENIE POLEGAJĄCE NA POWTÓRZENIU ROBÓT PODOBNYCH DO UMOWY WM/TP/221122/1/1 Z DNIA 15.02.2023 R. "BIEŻĄCE UTRZYMANIE I NAPRAWY ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH,(...)
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00633820
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00633820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 07:37
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28824e35-c3eb-4ba0-b699-89e1562d5ce7
- Identyfikator
- 9542295953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633820 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZAMÓWIENIE POLEGAJĄCE NA POWTÓRZENIU ROBÓT PODOBNYCH DO UMOWY WM/TP/221122/1/1 Z DNIA 15.02.2023 R. "BIEŻĄCE UTRZYMANIE I NAPRAWY ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH,(...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276303005
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lechicka 24
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-609
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jendrzejek@zdw.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdw.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdw.katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAMÓWIENIE POLEGAJĄCE NA POWTÓRZENIU ROBÓT PODOBNYCH DO UMOWY WM/TP/221122/1/1 Z DNIA 15.02.2023 R. "BIEŻĄCE UTRZYMANIE I NAPRAWY ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH,(...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28824e35-c3eb-4ba0-b699-89e1562d5ce7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043208/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.39 ZAMÓWIENIE POLEGAJĄCE NA POWTÓRZENIU ROBÓT PODOBNYCH DO UMOWY WM/TP/221122/1/1 Z DNIA 15.02.2023R. "BIEŻĄCE UTRZYMANIE I NAPRAWY ELEMENTÓW (...)"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613892
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający w dniu 22.12.2022 r. w trybie podstawowym bez negocjacji wszczął postępowanie na: BIEŻĄCE
UTRZYMANIE I NAPRAWY ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH, ODWODNIENIA, WYPOSAŻENIA I URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU NA OBIEKTACH INŻYNIERSKICH W CIĄGU SIECI DRÓG WOJEWÓDZKICH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO, gdzie w ogłoszeniu o zamówieniu w sekcji 4.2.13.) wskazał, że przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane oraz w sekcji 4.2.14.) zamieścił zapis:
Zamówienie polegające na powtórzeniu robót podobnych do zadania: „Bieżące utrzymanie i naprawy elementów konstrukcyjnych, odwodnienia, wyposażenia i urządzeń bezpieczeństwa ruchu na obiektach inżynierskich w ciągu sieci dróg wojewódzkich województwa śląskiego”.
wielkość lub zakres: (...)
ciąg dalszy uzasadnienia w sekcji Informacje dodatkowe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM/W/241108/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 527630,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Niniejsze zadanie obejmuje swym zakresem następujące roboty: czyszczenie: jezdni, chodników, odwodnienia powierzchniowego, urządzeń dylatacyjnych i uporządkowanie przestrzeni w obrębie mostów oraz udrożnienie przepustów.
Szczegóły realizacji zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Przedmiarze Robót, które stanowią załącznik do zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45221120-9 - Roboty budowlane w zakresie wiaduktów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRYTON SPÓŁKA CYWILNA ALEKSANDER KRYWULT, BEATA KRYWULT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240600501
7.3.3) Ulica: UL. ZDROJOWA 2
7.3.4) Miejscowość: PSZCZYNA
7.3.5) Kod pocztowy: 43-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648984,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ciąg dalszy uzasadnienia: (...) Oznakowanie, roboty ziemne, rozbiórki, odtworzenie i wykonanie konstrukcji żelbetowych,izolacje, nawierzchnie jezdni, chodniki, naprawy nawierzchni betonowych, stalowych i kamiennych, czyszczenie elementów przepustów i obiektów mostowych. warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie:
Warunkiem udzielenia zamówienia będzie przyznanie odpowiedniej ilości środków finansowych. Podstawę prawną będzie stanowić art. 305.1) w związku z art.214 ust.1 pkt 1-5 i 7-10 ustawy PZP.
Biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania konstrukcji obiektów mostowych oraz utrzymania ich w należytym stanie technicznym oraz mając na uwadze wymóg wykonania robót konserwacyjnych wynikających z corocznych przeglądów technicznych obiektów inżynierskich będących w zasobach ZDW w Katowicach, przygotowano wniosek o uruchomienie środków finansowych na wykonanie robót podobnych do postępowania nr WM/TP/221122/1/1 z
dnia 15.02.2023r. Zakresy robót konserwacyjnych dla obiektów mostowych oraz pozostałych konstrukcji inżynierskich, będących w utrzymaniu
Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach są analogiczne z asortymentem robót ujętych w umowie do postępowania WM/TP/221122/1/1.
Zamawiający przewidział wykonanie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego zadania podstawowego, jego wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |