Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych
Gmina Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00633891
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00633891/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-05 08:04
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e154379-2a8b-4144-871c-fa50f0fade41
- Identyfikator
- 5931004764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633891 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lecha 12
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 530 51 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gmina-tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-tczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e154379-2a8b-4144-871c-fa50f0fade411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e154379-2a8b-4144-871c-fa50f0fade41
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633891
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068297/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.61 Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512226
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WKI.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa polegająca na przewozie najkrótszą trasą uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie Gminy Tczew do/z placówek oświatowych w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1 listopada 2024 roku do 30 czerwca 2026 roku.
2. Szacowana ilość dowożonych dzieci dziennie – 32, jest przybliżona i oszacowana na podstawie roku szkolnego 2023/2024 i może ulegać zmianom, w zależności od nowych wniosków składanych przez rodziców/opiekunów prawnych o dowóz dziecka bądź rezygnacji ze zorganizowanego transportu do szkół i ośrodków wychowawczych (rekrutacja do placówek specjalnych trwa cały rok).
3. Zmianie mogą ulec również trasy przejazdów oraz placówki do których dowożeni są uczniowie niepełnosprawni, w związku z faktem, iż rekrutacja do szkół specjalnych trwa cały rok i Zamawiający na dzień przygotowania opisu nie jest w stanie ostatecznie określić jak kształtować się będzie siatka tras dowozów i odwozów. Wykonawca musi mieć na uwadze, że może pojawić się dodatkowa placówka niewymieniona w SWZ, do której trzeba będzie zorganizować dowóz niepełnosprawnego ucznia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale V Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, gdyż wszystkie oferty złożone w tym postępowaniu zostały odrzucone.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |