Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży oraz świadczenia usług dystrybucji do obiektów stanowiących własność Gminy Majdan Królewski
GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00633900
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00633900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-05 08:08
- Lokalizacja
- Majdan Królewski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64b7b3e9-fb3a-4ad8-a1ba-0bb3e1b1a54a
- Identyfikator
- 8141587980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633900 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży
oraz świadczenia usług dystrybucji do obiektów stanowiących własność
Gminy Majdan Królewski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1 A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/majdankrolewski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Majdan Królewski, ul. Rynek 1a, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-87-980 jako nabywca i Gminny Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczania w Majdanie Królewskim, jako odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141587980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Majdan Królewski, ul. Rynek 1a, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-87-980 jako nabywca i Publiczna Szkoła Podstawowa w Hucie Komorowskiej, jako odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141587980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Majdan Królewski, ul. Rynek 1a, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-87-980 jako nabywca i Publiczna Szkoła Podstawowa w Komorowie, jako odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141587980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Majdan Królewski, ul. Rynek 1a, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-87-980 jako nabywca i Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzątce, jako odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141587980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl
Zamawiający 6
1.2.) Nazwa zamawiającego: e. Gmina Majdan Królewski, ul. Rynek 1a, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-87-980 jako nabywca i Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim, ul. Jagiellońska 1, ul. Osiedle Podlasek 71, 36-110 Majdan Królewski jako odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141587980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl
Zamawiający 7
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Majdan Królewski, ul. Rynek 1a, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-87-980 jako nabywca i Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rusinowskiej, jako odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141587980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1a
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl
Zamawiający 8
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury w Majdanie Królewskim, ul. Rzeszowska 8, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-34-742 jako nabywca i odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141534742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rzeszowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gok@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kulturamajdankrolewski.pl
Zamawiający 9
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Majdan Królewski, ul. Rynek 1a, 36-110 Majdan Królewski; NIP: 814-15-87-980 jako nabywca i Publiczne Przedszkole w Majdanie Królewskim, jako odbiorca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141587980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedażyoraz świadczenia usług dystrybucji do obiektów stanowiących własność
Gminy Majdan Królewski
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64b7b3e9-fb3a-4ad8-a1ba-0bb3e1b1a54a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020587/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży oraz świadczenie usług dystrybiucji do obiektóww stanowiących własność Gminy Majdan Królewski na okres 12 miesięcy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554725
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.BIF.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zmówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży oraz świadczenia usług dystrybucji do obiektów stanowiących własność Gminy Majdan Królewski z wyłączeniem obiektów na których zamontowano panele fotowoltaiczne i zawarto umowy prosumenckie z PGE. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się ma na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.), zgodnie z obowiązujący-mi rozporządzeniami do ww. ustawy oraz przepisami ustawy z dnia 23.04.1964r. - Kodeks cywilny (tekst jednolity. Dz. U. z 2024 r. poz. 1061 z późn. zm.).
Prognozowane zużycie wynosi:
Prognozowane zużycie wynosi
- grupa taryfowa C11 – 379 648 kWh
- grupa taryfowa C12A – 43 539 kWh w strefie I oraz 97 013 kWh w strefie II
- grupa taryfowa C12B – 98 008 kWh w strefie I oraz 86 719 kWh w strefie II
- grupa taryfowa C21 – 37 174 kWh w strefie I
- grupa taryfowa G11 – 1 551 kWh
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 5 do SWZ tj:
a. Wykaz obiektów będących własnością Gminy Majdan Królewski – Załącznik nr 5 do SWZ
b. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w obiektach będących własnością Gminy Majdan Królewski dla poszczególnych grup taryfowych w okresie od 01.12.2024 r. do 30.11.2025 r. – załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971086,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1182754,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 971086,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Obrót Spółka Akcyna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130268082
7.3.3) Ulica: 8-go Marca 8
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-959
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 971086,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-01 do 2025-11-30| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |