Przebudowa dróg lokalnych na terenie gminy Marcinowice w miejscowości Marcinowice i Szczepanów - Przebudowa drogi w Szczepanowie dz. nr 228, 229, 273, 238
Gmina Marcinowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00633909
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00633909/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 08:10
- Lokalizacja
- Marcinowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6131954-d33e-4e75-b8c5-f01726aacdc8
- Identyfikator
- 8842365290
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633909 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg lokalnych na terenie gminy Marcinowice w miejscowości Marcinowice i Szczepanów - Przebudowa drogi w Szczepanowie dz. nr 228, 229, 273, 238
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Marcinowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juliana Tuwima 2
1.5.2.) Miejscowość: Marcinowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-124
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@marcinowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marcinowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://marcinowice.logintrade.net/zapytania_email,181652,5a2b7809dca92fee6f9ce9811b73f198.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg lokalnych na terenie gminy Marcinowice w miejscowości Marcinowice i Szczepanów - Przebudowa drogi w Szczepanowie dz. nr 228, 229, 273, 2382.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6131954-d33e-4e75-b8c5-f01726aacdc8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633909
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023776/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa dróg lokalnych na terenie gminy Marcinowice w miejscowości Marcinowice i Szczepanów - Przebudowa drogi w Szczepanowie dz. nr 228, 229, 273, 238
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Poddziałanie 7.2 „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020” w ramach Działania 7 (M07) ,,Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4097560,97 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2446341,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi w Szczepanowie dz. nr 228, 229, 273, 238
1. Przedmiot zamówienia realizowany w formule zaprojektuj i wybuduj.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
- wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia,
- opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
- opracowanie projektu organizacji ruchu na czas robót oraz docelowej organizacji ruchu
-uzyskanie niezbędnych decyzji i pozwoleń,
- wykonanie budowy/przebudowy drogi,
- obsługa geodezyjna inwestycji,
- sporządzenie operatu kolaudacyjnego z kompletem wymaganych dokumentów, w tym inwentaryzacji geodezyjnej.
3. Do przebudowy dz. nr 228– wykonanie nakładki warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na odcinku 230,00 mb. W ciągu drogi należy przewidzieć zabudowę rowu burzowego, wykonanie kanalizacji burzowej, budowę ciągu pieszo-rowerowego długości 230,00 m, wykonanie niezbędnych przepustów, wpustów deszczowych, studni rewizyjnych, przykanalików z rur PCV. Należy zmodernizować, przebudować kolidujące oświetlenie uliczne - słupy z oprawami oświetleniowymi typu led oraz okablowanie, zamontować na całej długości punkty oświetleniowe typu led „kocie oczka”. Na całej długości drogi wykonać kanały technologiczne.
4. Do przebudowy dz. nr 229 – wykonanie nakładki warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na odcinku 700,00 mb. W ciągu drogi należy przewidzieć budowę chodników pieszo-rowerowych długości 550 m z kostki betonowej gr. 10 cm, budowę przepustu drogowego ze ściankami czołowymi, wykonanie niezbędnych wpustów deszczowych, studni rewizyjnych, przykanalików z rur PCV, wykonanie kanalizacji burzowej. Należy zmodernizować, przebudować kolidujące oświetlenie uliczne - słupyz oprawami oświetleniowymi typu led oraz zamontować na całej długości punkty oświetleniowe typu led „kocie oczka” wraz z okablowaniem.
4. Do przebudowy dz. nr 273, 238 – wykonanie nakładki warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na odcinku 630,00 mb. W ciągu drogi należy przewidzieć zabudowę rowu burzowego, wykonanie kanalizacji burzowej, budowę ciągu pieszo-rowerowego długości 480,00 m, wykonanie niezbędnych przepustów, wpustów deszczowych, studni rewizyjnych, przykanalików z rur PCV. Należy zmodernizować, przebudować kolidujące oświetlenie uliczne - słupy z oprawami oświetleniowymi typu led oraz okablowanie. Na całej długości drogi wykonać kanały technologiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w PFU
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 28.11.2024 r., przed otwarciem ofert, zamawiający zamieścił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 3 009 000,00 zł brutto. Najkorzystniejsza oferta niepodlegająca odrzuceniu wynosi 5 314 000,00 zł brutto i przekracza kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację przedmiotowego zamówienia. Po analizie możliwości finansowych Gminy Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5314000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5314000,00 PLN
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |