„Remont drogi gminnej działka nr 519 i część działki nr 561 obręb Ławy wraz z usunięciem kolizji z infrastrukturą sanitarną”
Gmina Myślibórz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00633939
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00633939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 08:19
- Lokalizacja
- Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7858e67-b45c-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 5971611631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633939 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej działka nr 519 i część działki nr 561 obręb Ławy wraz z usunięciem kolizji z infrastrukturą sanitarną”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślibórz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957476051
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ue.umig@mysliborz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mysliborz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mysliborz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi gminnej działka nr 519 i część działki nr 561 obręb Ławy wraz z usunięciem kolizji z infrastrukturą sanitarną”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7858e67-b45c-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013804/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont drogi gminnej działka nr 519 i część działki nr 561 obręb Ławy wraz z usunięciem kolizji z infrastrukturą sanitarną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00049390
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w ramach zadania pn.: „Remont drogi gminnej działka nr 519 i część działki nr 561 obręb Ławy wraz z usunięciem kolizji
z infrastrukturą sanitarną”
1. Zakres prac obejmuje remont drogi gruntowej poprzez utwardzenie płytami PDTP wraz
z przebudową zjazdów i budową placu do zawracania. Wykonanie odwodnienia i utwardzenie poboczy oraz usunięcie kolizji (likwidacja szamb) i wbudowanie nowych zbiorników.
2. Prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną oraz sztuką budowlaną.
3. Uzupełnieniem niniejszego opisu są załączone przedmiary robót oraz dokumentacja projektowa. Przedmiar stanowi wyłącznie materiał pomocniczy do wykonania wyceny.
4. Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, ze sztuką budowlana oraz warunkami BHP przez wykwalifikowanych pracowników pod wykwalifikowanym nadzorem.
5. Wszystkie użyte materiały muszą posiadać właściwe certyfikaty i aprobaty.
6. Wykonawca zobligowany jest do pokrycia kosztów związanych z zajęciem pasa drogowego.
7. Płatność nastąpi do 30 dni kalendarzowych od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury wraz ze wszystkimi wymaganymi umową dokumentami (protokół odbioru, harmonogram) przy uwzględnieniu terminów płatności.
8. Przekazanie placu budowy nastąpi w terminie 14 dni od podpisania umowy.
9. Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia w ciągu 7 dni od przekazania placu budowy harmonogramu rzeczowo-finansowego (dalej HRF) w ujęciu miesięcznym w celu zaopiniowania. Zamawiający zgłosi uwagi do harmonogramu lub go zatwierdzi w terminie 5 dni kalendarzowych od daty przedłożenia. HRF powinien być aktualizowany zgodnie z odbieranymi robotami (przerobami). W przypadku zaistnienia rozbieżności pomiędzy HRF, a rzeczywistym terminem realizacji przedmiotu umowy, Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego udzielenia Zamawiającemu pisemnych wyjaśnień. W przypadku wyrażenia przez zamawiającego zgody na aktualizację harmonogramu w tym zakresie, Wykonawca niezwłocznie dokonuje zmiany
i przekazuje zaktualizowany harmonogram Zamawiającemu do akceptacji w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Cena Oferty nr 2 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
Uzasadnienie prawne unieważnienia:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2023 roku poz. 1605 ze zm.).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389740,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 512664,00 PLN
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |