Zakup paliw dla środków transportu znajdujących się w posiadaniu Powiatowego Zarządu Dróg w Lubaniu

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W LUBANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00633951
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00633951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-05 08:23
Lokalizacja
Lubań, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54fef707-260a-4e85-9724-c6987e85e394
Identyfikator
6131396993
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ropa naftowa i destylatyUsługi tankowania pojazdów

Wykonawcy

1 przyznane

WATIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSTRZAŁKOWO, PL · lot 0
239 094,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633951 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup paliw dla środków transportu znajdujących się w posiadaniu Powiatowego Zarządu Dróg w Lubaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W LUBANIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230827388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jarosława Dąbrowskiego 29 C

1.5.2.) Miejscowość: Lubań

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 756463750

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdluban.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatluban.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdluban

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarząd Dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup paliw dla środków transportu znajdujących się w posiadaniu Powiatowego Zarządu Dróg w Lubaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54fef707-260a-4e85-9724-c6987e85e394

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061420/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup paliw dla środków transportu znajdujących się w posiadaniu Powiatowego Zarządu Dróg w Lubaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573098

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD/ZP/4/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95, które są przeznaczone do tankowania pojazdów Zamawiającego, odpowiadających normom PN-EN 590, PN-EN 228 lub równoważnym oraz przepisom Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015r. poz.1680 ze zm.). Przez pojęcie „lub równoważne” Zamawiający rozumie, że parametry techniczne i chemiczne dostosowanego oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 nie mogą być gorsze niż określone w wyżej wspomnianych normach.
Zakup paliw odbywał się będzie na terenie powiatu lubańskiego. Oferent winien zabezpieczyć możliwość dostawy paliwa, w co najmniej jednej stacji paliw położonej na terenie miasta Lubań, stacja ta musi oferować wszystkie rodzaje paliw będące przedmiotem zamówienia oraz być czynna całodobowo.
Oferent winien zapewnić bezgotówkową realizację zakupów paliwa płynnego na następujących zasadach:
a) faktura zbiorcza – z terminem płatności, 21 dni od daty dostarczenia faktury,
b) rejestracja ilości i rodzaju paliwa przy tankowaniu paliwa (np.: dowód WZ),
c) płatność przelewem bankowym,
d) dopuszcza się wystawienie faktury każdorazowo po zmianie cen.
Powiatowy Zarząd Dróg w Lubaniu przewiduje tankowanie następujących pojazdów i sprzętów:
a) samochody ciężarowe - 12 szt.
b) samochody osobowe - 8 szt.
c) ciągniki rolnicze - 3 szt.
d) koparko-ładowarki – 2 szt.
e) rębak, 2 walce, 3 piaskarki, Rider, Patcher, malarki, kosy i piły spalinowe itp.
f) wymiana/zakup butli propan-butan,
g) Ad Blue do pojazdu Mercedes-Benz Unimog

4.5.3.) Główny kod CPV: 09130000-9 - Ropa naftowa i destylaty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63712600-9 - Usługi tankowania pojazdów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239094,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239094,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239094,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WATIS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671003388

7.3.3) Ulica: Al. Wyszyńskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Strzałkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-420

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239094,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy