Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa drogi dla rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 786 w miejscowości Piekoszów wraz z rozbudową ulicy Dworcowej w miejscowości Piekoszów”

Miasto i Gmina Piekoszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00633972
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00633972/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-05 08:30
Lokalizacja
Piekoszów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-257c3787-a751-45bf-b065-678ed16af7b0
Identyfikator
9591478926
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRO-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
182 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00633972 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa drogi dla rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 786 w miejscowości Piekoszów wraz z rozbudową ulicy Dworcowej w miejscowości Piekoszów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Piekoszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010599

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Częstochowska 66A

1.5.2.) Miejscowość: Piekoszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-065

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@piekoszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piekoszow.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa drogi dla rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 786 w miejscowości Piekoszów wraz z rozbudową ulicy Dworcowej w miejscowości Piekoszów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-257c3787-a751-45bf-b065-678ed16af7b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018168/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.2 ,,Opracowanie dokumentacji projektowych na budowę i rozbudowę dróg w Gminie Piekoszów"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

2. Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki - art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
3. Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki – w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.2.19.2024.PK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa drogi dla rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 786 w miejscowości Piekoszów wraz z rozbudową ulicy Dworcowej w miejscowości Piekoszów”
„Budowa drogi dla rowerów wzdłuż drogi dla wojewódzkiej nr 786 na odcinku od skrzyżowania
z ulicą Przemysłową do skrzyżowania z ulicą Dworcową w Piekoszowie na odcinku ok. 400 mb, przebudowa jezdni ulicy Dworcowej” budowa ciągu pieszo – rowerowego, przebudowa kanalizacji deszczowej, budowa oświetlenia drogowego, Teren inwestycji: dz. 1578/344, 1578/343, 1578/347, 1578/283, 1578/60, 1578/432, 1578/433, 1578/433 obręb Piekoszów oraz grunty niezbędne do realizacji zadania pozyskane wskutek podziału gruntów opracowanych przez wykonawcę Termin realizacji: 18 miesięcy od daty podpisania drogi.
Podstawa realizacji robót: ZnRID
Klasa projektowanej drogi: D

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-PROJEKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 524 293 05 09

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-291

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi