Rozbudowa cmentarza komunalnego - Cmentarz Garnizonowy w Gdańsku w formule „zaprojektuj i wybuduj” – wykonanie dokumentacji projektowej i realizacja robót budowlanych
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00634023
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00634023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 08:44
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0220e9c1-b82a-44c8-bce5-0307a6a445f9
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00634023 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa cmentarza komunalnego - Cmentarz Garnizonowy w Gdańsku
w formule „zaprojektuj i wybuduj” – wykonanie dokumentacji projektowej
i realizacja robót budowlanych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa cmentarza komunalnego - Cmentarz Garnizonowy w Gdańskuw formule „zaprojektuj i wybuduj” – wykonanie dokumentacji projektowej
i realizacja robót budowlanych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0220e9c1-b82a-44c8-bce5-0307a6a445f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00573492/93/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.96 Rozbudowa cmentarza komunalnego - Cmentarz Garnizonowy w Gdańsku w formule „zaprojektuj i wybuduj” – wykonanie dokumentacji projektowej i realizacja robót budowlanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 106/BZP-U.510.105.2024/MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5050105,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji
projektowej (z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych),
wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w okresie realizacji zadania, oraz
realizacja robót budowlanych dla zadania rozbudowy Cmentarza
Garnizonowego, na terenie obejmującym działki nr ew. 287/2, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 413/2 obręb 067, położonym przy ul. Kolonia Jordana w Gdańsku - teren objęty kartą 003-ZC w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Kolonia Jordana w rejonie Cmentarza Garnizonowego w mieście Gdańsku, nr ew. 1229, Uchwała nr XII/283/15 Rady Miasta Gdańska z dnia 25 czerwca 2015 r.
2. Zamówienie obejmuje także przebudowę istniejących na terenie czynnych sieci (sieci wodociągowej, sieci elektroenergetycznej), a także rozbiórkę podziemnej i nadziemnej infrastruktury technicznej kolidującej z inwestycją, takiej jak nieczynne przyłącza wodociągowe, sieć oświetleniowa terenu.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje :
1) I przedmiot odbioru - wykonanie dokumentacji projektowej;
2) II przedmiot odbioru – wykonanie robót budowlanych związanych
z rozbudową cmentarza;
3) Pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji .
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie do
wykonania I Przedmiotu odbioru (dokumentacji projektowej), II Przedmiotu
odbioru (robót budowlanych) oraz pełnienia nadzoru autorskiego w czasie
realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji
projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty „ZUK” Spółka z o.o. Glincz, ul. Sosnowa 1, 83-330 Żukowo, w wysokości 7 306 200,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj.kwotę w wysokości 5 128 639,00 zł brutto, a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |