Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku

Gmina Słupia Konecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00634052
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00634052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-05 08:48
Lokalizacja
Słupia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba734f5f-e0f2-4318-90af-c79bdb30fd16
Identyfikator
6581939790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi wywozu odpadówUsługi recyklingu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi gospodarki odpadamiUsługi związane z odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

IRENEUSZ ŁABĘDZKIMiedziana Góra, PL · lot 0
482 438,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00634052 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupia Konecka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010702

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Slupia 30a

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-234

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 391 11 47

1.5.8.) Numer faksu: 41 391 11 48

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slupiakonecka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupiakonecka.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slupiakonecka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba734f5f-e0f2-4318-90af-c79bdb30fd16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009560/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Słupia Konecka w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581508

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 561814,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pod nazwą: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku.” W zakres usługi wchodzi:
a) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Słupia Konecka;
b) zapewnienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych worków na odpady zbierane w sposób selektywny.
2. Odpady komunalne z terenu nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych będą odbierane przez Wykonawcę z podziałem na:
a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne;
b) odpady zbierane selektywnie tj. papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne, odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów;
c) meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty (kompletny) sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział VII SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 482438,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 555850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 482438,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Id Trans Ireneusz Łabędzki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260449661

7.3.4) Miejscowość: Bobrza

7.3.5) Kod pocztowy: 26-085

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482438,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi