Remont drogi powiatowej nr 2015S w miejscowości Opatów.
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00634423
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00634423/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 10:07
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a21ae6ef-952a-4999-aaa1-c312ed96227e
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00634423 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2015S w miejscowości Opatów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a21ae6ef-952a-4999-aaa1-c312ed96227e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 2015S w miejscowości Opatów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a21ae6ef-952a-4999-aaa1-c312ed96227e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634423
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008376/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont drogi powiatowej nr 2015S w miejscowości Opatów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572129
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym
pn. „Remont drogi powiatowej nr 2015 S w miejscowości Opatów”.
Planowana inwestycja obejmuje odcinek drogi o długości 2010 m.
Zakres robót obejmuje:
-remont nawierzchni jezdni – frezowanie istniejącej nawierzchni, oczyszczenie
i skropienie podbudowy bitumicznej, ułożenie warstwy ścieralnej,
-remont odwodnienia – oczyszczenie rowów przydrożnych i wpustów ulicznych, regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych oraz kratek ściekowych ulicznych,
-remont poboczy – ścięcie poboczy utwardzenie poboczy destruktem bitumicznym,
-remont chodników - rozbiórka nawierzchni z kostki brukowej, wymiana uszkodzonych krawężników drogowych i obrzeży oraz wykonanie podsypki profilującej wraz z ułożeniem nowej nawierzchni z kostki brukowej,
-regulacja wysokościowa nawierzchni zjazdów indywidualnych.
4.3. Szczegółowy zakres robót określa:
1) Specyfikacja Warunków Zamówienia, stanowiąca załącznik nr 1 do umowy,
2) Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 2 do umowy, na którą składają się:
a) opis przedmiotu zamówienia,
b) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót,
c) mapa poglądowa,
d) przedmiar robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3. ppkt 2) lit a-c. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie
w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były
w dokumentacji projektowej w pkt 4.3 ppkt. 2) lit. a-c.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 957988,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1424323,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 957988,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243065652
7.3.3) Ulica: ul. Częstochowska 14
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 957988,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest wykonać całość przedmiotu zamówienia w terminie 4 miesięcy od daty przekazania placu budowy, o którym mowa w par. 4 ust. 1 pkt 2) umowy.Protokolarne przekazanie Wykonawcy terenu budowy na czas realizacji przedmiotu zamówienia - planowana data przekazania terenu budowy – 03.02.2025 r. Termin przekazania terenu budowy może ulec zmianie ze względu na uniemożliwiające prowadzenie prac warunki atmosferyczne. Przekazanie terenu budowy nastąpi najpóźniej do dnia 28.02.2025 r.
Zamówienie jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |