Przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skarszewach

Gminny Ośrodek Zdrowia w Skarszewach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00634524
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00634524/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-05 10:24
Lokalizacja
Skarszewy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af7eb5ce-72d7-4b5e-84eb-c0a1c899974b
Identyfikator
5921871206
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie zabudowanych mebliRóżne meble i wyposażeniePrzebudowa budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ URBAŃSKISmętowo Graniczne, PL · lot 0
458 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00634524 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skarszewach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Zdrowia w Skarszewach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 19006549500028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Skarszewy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-250

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gozskarszewy@gdansk.home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goz.skarszewy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl oraz https://gozskarszewy.bip.gov.pl/zamowienia-publiczne/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skarszewach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af7eb5ce-72d7-4b5e-84eb-c0a1c899974b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634524

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00308089/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku GOZ w Skarszewach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021 – 2027 projektu grantowego pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” realizowanego w ramach Działania nr FENX.06.01 System ochrony zdrowia Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021- 2027 (FEnIKS)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOZ/P/01/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 580888,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skarszewach, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez firmę PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA s.c. A. Rogowska, L. Niklewski, w skład której wchodzą:
a) Projekt zagospodarowania terenu,
b) Projekt techniczny,
c) Aranżacja wnętrz,
d) Przedmiary robót,
e) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Przedmiotem inwestycji jest w szczególności:
a) przebudowa wnętrza budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skarszewach,
b) rozbiórka i usunięcie starego komina od poziomu dachu do poziomu parteru,
c) likwidacja części ścianek działowych oraz nośnych,
d) przebudowie ścian wewnętrznych
e) dostosowaniu obiektu do obowiązujących przepisów przeciw pożarowych,
f) przebudowa instalacji wodociągowej,
g) przebudowa instalacji kanalizacyjnej,
h) przebudowa instalacji centralnego ogrzewania,
i) przebudowa instalacji elektrycznej,
j) przebudowa instalacji klimatyzacyjnej,
k) wykonanie zabudowy meblowej oraz dostawa wyposażenia meblowego i elektrycznego zgodnie z projektem.
Przedmiot zamówienia nie obejmuje: wyposażenia obiektu w specjalistyczny sprzęt medyczny oraz elektroniczny.
Szczegółowe parametry techniczne zamówienia określa załączona do SWZ dokumentacja techniczna stanowiąca podstawę do wyceny oferty Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

45262700-8 - Przebudowa budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 778453,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 458900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Urbański Usługi Remontowo Budowlane Urbud

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921881920

7.3.3) Ulica: ul. Sadowa2

7.3.4) Miejscowość: Smętowo Graniczne

7.3.5) Kod pocztowy: 83-230

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 458900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane