Zakup usługi eksploatacyjnej i serwisu światłowodowej sieci kablowej na terenie garnizonu śląskiego dla potrzeb Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej OST112 oraz jednostek organizacyjnych Policji

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00634549
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00634549/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-05 10:31
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-759bbd54-1dd0-4f8d-90cc-90c4f13b506c
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

Wykonawcy

1 przyznane

SITEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
176 971,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00634549 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usługi eksploatacyjnej i serwisu światłowodowej sieci kablowej na terenie garnizonu śląskiego dla potrzeb Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej OST112 oraz jednostek organizacyjnych Policji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usługi eksploatacyjnej i serwisu światłowodowej sieci kablowej na terenie garnizonu śląskiego dla potrzeb Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej OST112 oraz jednostek organizacyjnych Policji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-759bbd54-1dd0-4f8d-90cc-90c4f13b506c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634549

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00244141/55/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.20 Zakup usługi eksploatacji i serwisu światłowodowej sieci kablowej na terenie garnizonu śląskiego dla potrzeb OST 112 oraz jednostek organizacyjnych Policji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach jest właścicielem włókien światłowodowych w wymienionych poniżej relacjach . Dysponentem lub właścicielem infrastruktury takiej jak: studnie oraz ciągi kablowe w której ułożone są kable światłowodowe jak również słupy linii napowietrznych na których zawieszone są wspomniane kable jest firma Sitel Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.
W kablach znajdują się włókna światłowodowe będące własnością KWP w Katowicach, która jest także współwłaścicielem części wspólnej kabli i z tego tytułu zobowiązana jest do partycypowania w kosztach ich utrzymania (art. 38 i art. 42. ust 3 Ustawy „o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych” Dz. U. 2024 r., poz. 604, z dnia 7 maja 2010 roku).
Podsumowując przedmiot zamówienia określa opłatę miesięczną za utrzymanie i konserwację naszych włókien światłowodowych oraz czas usunięcia uszkodzenia w przypadku ich awarii.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-507/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 176976,00

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup usługi eksploatacyjnej i serwisu światłowodowej sieci kablowej na terenie garnizonu śląskiego dla potrzeb Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej OST112 oraz jednostek organizacyjnych Policji

4.5.3.) Główny kod CPV: 50332000-1 - Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sitel Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342854062

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176971,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi