Opracowanie dokumentacji Modernizacji domu ogrodnika oraz ogrodzenia działki nr. geod. 14/5 od strony parku Aleksandria w Siedlcach

Uniwersytet w Siedlcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00634553
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00634553/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-05 10:31
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04774a18-2b7d-42fa-b7ae-1f7e8dcfaf3f
Identyfikator
8210014490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaStudia wykonalności, usługi doradcze, analizyPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00634553 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji Modernizacji domu ogrodnika oraz ogrodzenia działki nr. geod. 14/5 od strony parku Aleksandria w Siedlcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256431935

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.wachnikowska@uws.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uws-edu.logintrade.net/.

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji Modernizacji domu ogrodnika oraz ogrodzenia działki nr. geod. 14/5 od strony parku Aleksandria w Siedlcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04774a18-2b7d-42fa-b7ae-1f7e8dcfaf3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634553

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00414009/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Dokumentacja projektowa Modernizacji Domu Ogrodnika wraz z zabytkowym ogrodzeniem.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588233

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.290.76.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 37000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji do zadania inwestycyjnego:
„Modernizacja domu ogrodnika oraz ogrodzenia działki nr. geod. 14/5 od strony parku Aleksandria w Siedlcach ”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje :
1) Opracowanie wielobranżowego PT budowlano – wykonawczego remontu i modernizacji domu ogrodnika oraz ogrodzenia działki nr geod. 14/5 od strony parku Aleksandria w Siedlcach
2) Uzyskanie wymaganych opinii , uzgodnień rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów,
3) Opracowanie charakterystyki energetycznej budynku dla budynku po zakończeniu wykonywanych robót budowlanych,
4) O ile okaże się to konieczne uzyskanie niezbędnych odstępstw od obowiązujących przepisów,
5) Uzyskanie pozwolenia na budowę (art.. 32 Prawo budowlane) lub dokonanie odpowiedniego zgłoszenia ( art. 30 Prawo budowlane),
6) Sporządzenie przedmiaru robót oraz kosztorysu inwestorskiego , pełnienie nadzoru autorskiego,
7) Uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu niezbędnej dokumentacji dotyczącej odbioru przedmiotu zamówienia,
8) Sporządzenie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót według wymagań zawartych w Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowych postępowaniu już po otwarciu ofert Zamawiający otrzymał informację, iż w opisie przedmiotu zamówienia znajduje się błąd powodujący, iż inwestycja jest niemożliwa do wykonania. Co za tym idzie, projekt który jest przedmiotem zamówienia, będzie bezużyteczny.
Zamawiający przewidział oczyszczalnię biologicznie czynną przy modernizowanym obiekcie Domku ogrodnika co jest niezgodne z zapisami obowiązującego Miejscowego Planu - MPZP 22 Siedlce, w którym nakazuje się podłączenie obiektów do istniejącej kanalizacji ogólnospławnej w drodze ul. E. Wiszniewskiego.
Opisu przedmiotu zamówienia nie da się po otwarciu ofert poprawić w związku z tym wada postępowania jest nieusuwalna.
W interesie publicznym nie leży wykonanie zamówienia (opracowanie projektu), które nie będzie mogło być zrealizowane z przyczyn proceduralnych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62500,00 PLN

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi