po terminietermin 2025-02-28 00:59
Przetarg nieograniczony PN/01UO/01/2025 na usługi odbioru, transportu i utylizacji odpadów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 63193-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-01-29
- Termin
- 2025-02-28 00:59
- Wartość
- 3 576 600,4 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznychUsługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.