Modernizacja nawierzchni dróg gruntowych w Jaworznie”– zamówienie uzupełniające nr 1
Miejski Zarząd Dróg i Mostów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00634947
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00634947/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 11:39
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9338cd0b-ef9f-41ec-b7d4-e29415ff37cd
- Identyfikator
- 6322010013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00634947 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni dróg gruntowych w Jaworznie”– zamówienie uzupełniające nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie infrastrukturą drogową
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja nawierzchni dróg gruntowych w Jaworznie”– zamówienie uzupełniające nr 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9338cd0b-ef9f-41ec-b7d4-e29415ff37cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634947
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046304/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Modernizacja nawierzchni dróg gruntowych w Jaworznie” – zamówienie uzupełniające I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1, pkt 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.). Uzasadnienie: w ogłoszonym zamówieniu udzielonym na podstawie umowy nr MZDiM.SA.223.32.2024 z 22 października 2024 r. z Wykonawcą firmą Wikos Fresh z siedzibą w Wygiełzowie przy ul. Adama Mickiewicza 72 zostało przewidziane zamówienie uzupełniające obejmujące 100% zamówienia podstawowego, polegające na powtórzeniu podobnych czynności związanych z modernizacją dróg gruntowych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZDiM.SA.222.35.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje obejmuje roboty budowlane polegające na przebudowie infrastruktury drogowej w przedmiocie wykonania utwardzenia nawierzchni jezdni dróg gruntowych i chodników w zakresie:
1) rozebrania nawierzchni chodników z płyt betonowych, krawężników i obrzeży betonowych
2) robót ziemnych korytowania i nasypów z odwiezieniem urobku na wysypisko,
3) wykonania podbudowy tłuczniowej wyłącznie z kruszyw łamanych niesortowanych z magmowych skał wulkanicznych,
4) ułożenia nawierzchni z kostki brukowej betonowej,
5) regulacji istniejących w pasie drogowym urządzeń infrastruktury technicznej do poziomu nawierzchni jezdni,
6) uporządkowania terenu po wykonanych robotach modernizacyjnych wraz z humusowaniem i obsianiem trawą przyległych terenów zielonych,
7) obsługi geodezyjnej obejmującej: prace pomiarowe powykonawcze (wypiski zawierające obliczenia wszystkich zrealizowanych robót w zakresie powierzchni i długości), sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze złożeniem w Ośrodku Geodezyjnym oraz aktualizacji książek dróg w zakresie zrealizowanych robót.
W następujących lokalizacjach: ul. Wygoda w Jaworznie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wikos Fresh
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6282262799
7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza 72 Wygiełzów
7.3.4) Miejscowość: Babice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-551
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |