Przebudowa dróg powiatowych nr 4022F ul. Sukiennicza i nr 4009F ul. 1-go maja wraz z Rondem Wileńskim w m. Świebodzin
Powiat Świebodziński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00635008
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00635008/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 11:50
- Lokalizacja
- Świebodzin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec586944-5896-41b5-be49-ae7c1d7463bb
- Identyfikator
- 9271681519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00635008 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych nr 4022F ul. Sukiennicza i nr 4009F ul. 1-go maja wraz z Rondem Wileńskim w m. Świebodzin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świebodziński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970777660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.nowakowski@powiat.swiebodzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-swiebodzinski
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-swiebodzinski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych nr 4022F ul. Sukiennicza i nr 4009F ul. 1-go maja wraz z Rondem Wileńskim w m. Świebodzin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec586944-5896-41b5-be49-ae7c1d7463bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635008
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016442/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Przebudowa dróg powiatowych ul. Sukiennicza i ul. 1 maja wraz z Rondem Wileńskim w m. Świebodzin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PEZ.272.1.17.2024.BN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg powiatowych nr 4022F ul. Sukiennicza i nr 4009F ul. 1-go maja wraz z Rondem Wileńskim w m. Świebodzin
Zakres inwestycji:
- przebudowę istniejących dróg powiatowych nr 4022F ul. Sukiennicza oraz 4009F ul. 1-
go Maja wraz z Rondem Wileńskim polegającą na frezowaniu i wykonaniu nowej
nawierzchni bitumicznej;
- wykonanie powierzchniowego odprowadzenia wód opadowych do istniejącej kanalizacji
deszczowej;
- odtworzenie oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej;
- regulacja wysokościowa studni kanalizacji sanitarnej, deszczowej;
- wymiana pierścieni betonowych odciążających/obciążających, włazów, pokryw studni
kanalizacji sanitarnej, deszczowej;
- regulacja i wymiana skrzynek, pokryw zasuw zaworów i hydrantów (wraz z wymianą
kołnierzy studni);
- regulacja wysokościowa i wymiana betonowych pokryw studni telekomunikacyjnych;
- regulacja i wymiana wpustów kanalizacji deszczowej (na kratki kierunkowe z zamkiem);
- rewitalizacja terenów zielonych;
- zmiana stałej organizacji ruchu.
Szczegółowy zakres prac przedstawia załączona do swz dokumentacja techniczna i szczegółowa specyfikacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2698156,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3255902,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2698156,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogbud PRD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9271866064
7.3.3) Ulica: ul Sobieskiego 14
7.3.4) Miejscowość: Świebodzin
7.3.5) Kod pocztowy: 66-200
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty ziemne, podbudowy,nawierzchnie niebitumiczne, elementy ulic, roboty wykończeniowe, odwodnieniowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2698156,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |