Przygotowanie i dostarczenie posiłków (usługa cateringowa) dla dzieci uczęszczających do Żłobka Publicznego w Milanówku w dniach, w których placówka pełni opiekę

Żłobek Publiczny w Milanówku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00635177
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00635177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-05 12:19
Lokalizacja
Milanówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb2eae90-6725-4e43-929f-150334553a05
Identyfikator
5291829874
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00635177 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dostarczenie posiłków (usługa cateringowa) dla dzieci uczęszczających do Żłobka Publicznego w Milanówku w dniach, w których placówka pełni opiekę

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Żłobek Publiczny w Milanówku

1.3.) Oddział zamawiającego: Żłobek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385448015

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska18a

1.5.2.) Miejscowość: Milanówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-822

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@zlobek.milanowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.akademia-jerzykow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eb2eae90-6725-4e43-929f-150334553a05

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i dostarczenie posiłków (usługa cateringowa) dla dzieci uczęszczających do Żłobka Publicznego w Milanówku w dniach, w których placówka pełni opiekę

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb2eae90-6725-4e43-929f-150334553a05

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096070/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa cateringowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609463

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ŻP.2610.1.1.2024.DM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 175078,9 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przygotowanie i dostarczenie posiłków (usługa cateringowa) dla dzieci uczęszczających do Żłobka Publicznego w Milanówku w dniach, w których placówka pełni opiekę”.
2. Zakres zamówienia obejmuje przygotowanie z produktów własnych, dostawę własnym transportem posiłków (w tym dwudaniowego obiadu) zgodnie z Zaleceniami i Normami Żywienia dla dzieci do lat 3 opracowanego przez Instytut Żywności i Żywienia wraz z odbiorem odpadów/ pozostałości po posiłkach.
3. Szacunkowa liczba dzieci objętych dożywianiem to ok. 57. (Liczba ta w trakcie roku może ulec zmianie- zmniejszeniu lub zwiększeniu, w zależności od aktualnych potrzeb). Zamawiający planuje następującą szacunkową ilość zestawów posiłków:
57 dzieci x 250 dni x 89% frekwencja dzieci w żłobku = około 12 683 zestawów posiłków w trakcie trwania umowy. Wymagane godziny dostarczania posiłków:
• godz. 7:50 - 8:15 - I i II Śniadanie;
• godz. 11:00-11:15 drugie danie;
• godz. 14-00- 14:15 zupa i podwieczorek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożono dwie oferty o identycznych parametrach, nie złożono żadnej oferty dodatkowej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209269,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209269,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi