Dostawa sprzętu IT - Część pierwsza - komputery, monitory, laptopy, telefony komórkowe, drukarka, serwer plików NAS, zestaw do wideokonferencji, pendrive; Część druga - serwer konsularny
Ambasada RP w Pradze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00635546
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00635546/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-05 13:14
- Lokalizacja
- Praha 1 - Malá Strana, CZ
- Kraj zamawiającego
- CZ
- ID przetargu
- ocds-148610-e811a4ad-3247-4cb0-837b-e6ad81728313
- Identyfikator
- CZ638816888
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyświetlacze płaskieDrukarki atramentoweKomputery przenośneStacje roboczeTelefony bezprzewodoweSerwery plików
Wykonawcy
2 przyznane
CENTRUM INFORMATYKI "ZETO" SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL · lot 0
35 241 PLNATESTACJA S.C. KRZYSZTOF BOROWSKI, MARIUSZ SZYMAŃSKIBiałystok, PL · lot 1
4444,39 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00635546 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT - Część pierwsza - komputery, monitory, laptopy, telefony komórkowe, drukarka, serwer plików NAS, zestaw do wideokonferencji, pendrive; Część druga - serwer konsularny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Pradze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: CZ638816888
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Valdštejnská, 153/8
1.5.2.) Miejscowość: Praha 1 - Malá Strana
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-800
1.5.5.) Kraj: Republika Czeska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: CZ010 - Hlavní město Praha
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: praga.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.praga.msz.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Placówka dyplomatyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu IT - Część pierwsza - komputery, monitory, laptopy, telefony komórkowe, drukarka, serwer plików NAS, zestaw do wideokonferencji, pendrive; Część druga - serwer konsularny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e811a4ad-3247-4cb0-837b-e6ad81728313
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635546
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie udzielane przez placówkę dyplomatyczną.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.PRAGA.270.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 48813,03 EUR
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 39685,39 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu IT - część I4.5.3.) Główny kod CPV: 30231310-3 - Wyświetlacze płaskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30232150-0 - Drukarki atramentowe
30213100-6 - Komputery przenośne
30214000-2 - Stacje robocze
32552110-1 - Telefony bezprzewodowe
48823000-3 - Serwery plików
4.5.5.) Wartość części: 35241 EUR
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sprzęt IT - serwer konsularny4.5.3.) Główny kod CPV: 48823000-3 - Serwery plików
4.5.5.) Wartość części: 4444,39 EUR
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35241 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Informatyki ZETO S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542-020-28-07
7.3.3) Ulica: ul. Skorupska 9
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-048
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35241 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Atestacja S.C. Krzysztof Borowski, Mariusz Szymański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542-335-27-37
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-085
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4444,39 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |