Dostawa energii elektrycznej do budynku Kancelarii Senatu, przy ul. Smolnej 12, w Warszawie

Kancelaria Senatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00635625
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00635625/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-05 13:24
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54de3841-9bf2-4715-a0e4-30317abfce48
Identyfikator
5262207733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektrycznośćPrzesył energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

E.ON POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
600 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00635625 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej do budynku Kancelarii Senatu, przy ul. Smolnej 12, w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kancelaria Senatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001393800

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-902

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@senat.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.senat.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54de3841-9bf2-4715-a0e4-30317abfce48

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kancelaria Senatu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Kancelaria Senatu

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa energii elektrycznej do budynku Kancelarii Senatu, przy ul. Smolnej 12, w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54de3841-9bf2-4715-a0e4-30317abfce48

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635625

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00256056/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa energii elektrycznej do budynku Kancelarii Senatu, w Warszawie przy ul. Smolnej 12.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589575

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPKO.SZP.350.30.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji budynku biurowego przy ul. Smolnej 12, w Warszawie, będącego w zarządzie Kancelarii Senatu.
2. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywać przez 36 miesięcy albo do wyczerpania wartości brutto umowy, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi pierwsze. Przewiduje się rozpoczęcie realizacji umowy kompleksowej od 1 stycznia 2025 r.
3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie trwania umowy wynosi
270 000 kWh. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej ma jedynie charakter orientacyjny, służący do porównania ofert i nie stanowi ze strony zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało roszczenie z tytułu niewykorzystania przez zamawiającego podanej ilości energii.
4. Ewentualna zmiana szacunkowego zużycia energii nie będzie skutkowała dodatkowymi kosztami dla zamawiającego, poza rozliczeniem za faktycznie zużytą ilość energii.
5. Miejsce dostarczania energii elektrycznej do budynku przy ul. Smolnej 12, w Warszawie: zaciski prądowe w rozdzielnicy w rozdzielni głównej 0,4 kV.
6. Miejscem pomiaru energii elektrycznej są miejsca zainstalowania przekładników pomiarowych prądowych. Pomiar dostarczanej energii elektrycznej realizowany jest poprzez układ pomiarowo-rozliczeniowy, który jest dostosowany do zasady TPA.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09310000-5 - Elektryczność

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220846,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 483759,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220846,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E.ON Polska S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5250000794

7.3.3) Ulica: Wybrzeże Kościuszkowskie 41

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-347

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 600000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy