Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego z papy na budynku stacji obsługi samochodów przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00635681
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00635681/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 13:32
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47d4566d-70b6-417e-b0d6-7e11f5134dd1
- Identyfikator
- 8960004780
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00635681 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego z papy na budynku stacji obsługi samochodów przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930156216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podwale 31-33
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-040
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 47 8713978
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.rosolowicz@wr.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolnoslaska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego z papy na budynku stacji obsługi samochodów przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47d4566d-70b6-417e-b0d6-7e11f5134dd1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635681
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017670/50/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont dachów na budynkach Wydziału Transportu KWP we Wrocławiu przy ul. Połbina 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546833
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PUZ-2380-145-100-145/2024/MR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 447083,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego z papy na budynku stacji obsługi samochodów przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu
Zakres prac przewidzianych do realizacji - roboty budowlane remontowe i instalacyjne:
- rozbiórka pokrycia z papy na dachach betonowych,
- zerwanie zwietrzałej podbudowy oraz wzmocnienie powierzchni betonowych,
- rozbiórka rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich,
- pokrycie dachów papą wraz z warstwą styropapy gr. 20cm, min. grubość papy wierzchniego krycia 5,2mm,
- montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych, kominów wentylacyjnych wraz z obróbkami,
- wymiana instalacji odgromowej,
- badania i pomiary instalacji odgromowej,
- uprzątnięcie terenu, wywóz odpadów, utylizacja odpadów (papa), składowanie na wysypisku,
- złom stalowy należy odstawić do skupu złomu oraz dostarczyć Inwestorowi dokument PT – przyjęcia złomu na Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu, ul. Podwale 31-33, 50-040 Wrocław.
Zamawiający wystawi fakturę za złomowane odpady.
2. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą:
2.1. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 1 do SWZ
2.2.Sposób i warunki wykonania zamówienia – Zamawiający opisał w PPU – załącznik nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).
2.3. Przedmiar Robót – załącznik nr 3 do SWZ
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga, aby wszystkie osoby wykonujące, w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, czynności fizyczne bezpośrednio związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia, w tym operatorów sprzętu Wykonawcy były zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy KP.
Warunki dotyczące zatrudnienie opisano w § 13 PPU – załącznik nr 2 do SWZ.
W trakcie realizacji zamówienia zamawiający uprawniony jest do weryfikacji sposobu zatrudnienia, kontroli spełniania przez wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań ( par. 13 PPU). Sankcje dla Wykonawcy opisano w par. 27 PPU.
W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że wykonanie przedmiotu zamówienia nie będzie uwzględniać potrzeby osób niepełnosprawnych (pokrycie dachowe – brak uzasadnienia dla stosowania środków dostępności dla osób niepełnosprawnych).
Oferty częściowe. Przedmiot zamówienia stanowi jedną część.
Zakres prac oraz wartość szacunkowa zamówienia są przesłankami adresującymi realizację przedmiotu zamówienia do małych i średnich przedsiębiorstw zgodnie z definicjami zawartymi w zaleceniu Komisji z dnia 6 maja 2003 r. dotyczącym definicji mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw (Dz. Urz. UE L 124 z 20.5.2003, str. 36). Ponadto nie ma uzasadnienia dla podzielenia przedmiotowego zamówienia na części ponieważ przedmiot zamówienia ze względu na proces technologiczny prac i koordynację nie powinien być dzielony. Poszczególne zadania wynikają jedne z drugich i są ze sobą związane.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 55 dni liczonych od daty zawarcia umowy (dni kalendarzowe).
Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia: Wrocław ul. Połbina1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość szacunkowa zamówienia ustalona przez Zamawiającego z należytą staranności wynosi: 549 912,59 zł brutto.Zamawiający zbadał złożone oferty. Po ocenie ważnych ofert, najkorzystniejszą oferta jest oferta nr 3 – wartość oferty: 738 000,00 zł brutto
W niniejszym postępowania złożona oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |