po terminietermin 2025-03-04 00:59
Przetarg nieograniczony PN/06N/01/2025/ZPZ na dostawę narzędzi chirurgicznych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zwiększenie potencjału zabiegowego Warszawskiego Szpitala Południowego” cz. VIII
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 105527-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-02-17
- Termin
- 2025-03-04 00:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneUrządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.