Roboty dodatkowe do zamówienia pn "Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej na ul. Parkowej w Rokocinie"
Gmina Starogard Gdański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00635938
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00635938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-05 14:06
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0363fd4-38a0-410a-8039-52d6c60211f7
- Identyfikator
- 5922079828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00635938 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty dodatkowe do zamówienia pn "Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej na ul. Parkowej w Rokocinie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starogard Gdański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000548643
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publicznew@ugstarogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugstarogard.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty dodatkowe do zamówienia pn "Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej na ul. Parkowej w Rokocinie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0363fd4-38a0-410a-8039-52d6c60211f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wykonawcy inwestycji pn Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej na ul. Parkowej w Rokocinie (umowa zawarta 7 grudnia 2023 r.) zleca się wykonanie robót podobnych do objętych ww inwestycją. Zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu, jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) wykonanie robót ziemnych oraz warstw konstrukcyjnych wynikających ze zmiany niwelety terenu
2) wykonanie murów oporowych,
3) wykonanie dodatkowych i poszerzenie istniejących zjazdów,
4) regulacja studni kanalizacyjnych,
5) wykonanie odcinka kanalizacji deszczowej,
6) wycinka drzew,
7) wykonanie odcinka ulicy do granic pasa drogowego DK 22,
8) ułożenie chodników,
9) ułożenie kabla energetycznego – zasilanie oświetlenia ulicznego,
10) umocnienie skarp przy przepustach kostką granitową rzędową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921141324
7.3.4) Miejscowość: Borzechowo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438437,3 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-16| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |